Referanslarişlemeli dolap

CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DEĞERLİ KIZ KARDEŞİ VESİLE HANIM’IN EVİ

Cumhurbaşkanımızın Kız Kardeşi Vesile Hanım’ın Evi ottoman style farkı ile tasarlanmıştır. İstanbul’un güzel semtlerinden biri olan Üsküdar Kısıklı’da bulunan ve Cumhurbaşkanlığı konutunda oturan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın değerli kız kardeşi Vesile Hanım’ın tüm Osmanlı tarzı mobilyaları, Ottoman Style tarafından özenle üretilmiştir. Özel izinle üretmiş olduğumuz bazı ürünlerin fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

osmanlı köşk

osmanlı köşk

Evinin bir odasını tamamen hobi odası olarak kullanan Vesile Hanım, Kündekari Sanatından oluşan dolaplar, duvar şerbetliği, dekoratif kündekari kapı ve Osmanlı Sediri tercih etmiştir.

dikiş makinesi

dikiş makinesi

 

işlemeli dolap

işlemeli dolap

 

Küçük Çamlıca’da bulunan evinin ikinci katına ise dış cephe, kapı ve pencere doğramasına uygun maun ağacından Selçuklu Oymalı Şark Odası üretilmiştir. Tüm sedirlerde yaptığımız gibi yine bu Şark Odası‘da yatak ve sandık sistemine uygun üretilmiştir. Maun ağacı genel olarak dış cephe için kullanılmaktadır. Şark Odası için kullandığımız maun ağacına, ekstradan hiç renk vurulmadı. Maun ağacının kendi rengine dolgu ve vernik atıldı. Eski yaşantıyı özleyenlerin adresi olan firmamız Ottoman Style, müşterilerine sayısız ŞARK ODASI modeli sunmaktadır.

 

şark köşesi referans

şark köşesi referans

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.