Referanslarmustafa-kara-1

Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara’nın Evi

2009-2014 ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA KARA’NIN EVİ

2009-2014 yılları arasında İstanbul Üsküdar Belediye Başkanlığı yapan Mustafa Kara, ilçesine yaptığı güzel hizmetlerle akıllarda kaldı. Üsküdar’ ın güzel semtlerinden biri olan, Küçük Çamlıca’da ikamet eden Mustafa Kara’nın evinin Şark Köşeleri, firmamız Ottoman Style tarafından üretilmiştir.

 

osmanlı-kanepe

osmanlı-kanepe

İki katlı evinin, her iki katınada Ottoman Style tasarımı olan Osmanlı Sedirlerini yaptırmış ve memnuniyetle kullanmaya devam etmektedir. Giriş katına, kırık beyaz lake cilasından oluşan el oymalı Şark Köşesi üretimi yaptıran Sayın Mustafa Kara, genel olarak tüm Şark Köşelerinde, hem yatak hemde sandık sistemini sipariş listesine ekledi. Kullanış açısından çok pratik olan bu sistem, misafiri çok olan aileler için vazgeçilmez ergonomik bir tasarım oluşturuyor.

mustafa-kara

mustafa-kara

mustafa-kara-1

mustafa-kara-1

 

Şark Köşesi Tasarımları Ve Osmanlı Sediri Modelleri tasarımları üzerine uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren ve Türkiye’nin bu sektördeki lider firması olan Ottoman Style sizlere yeni tasarımları ve ürünleri ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Evinizin en rahat alanları kuşkusuz dinleneceğiniz ve en çok zaman geçireceğiniz, oturma grupları olmalıdır.

Oturma alanınızın hem otantik hem de modern olmasını istiyorsanız Şark Köşesi Tasarımları Ve Osmanlı Sediri Modelleri tam size göre olabilir. Şark köşeleri; rengârenk veya tek renk, desenli veya düz renkli olarak tasarlanabilir ve köy evi görünümü yerine modern bir görünüm katar evinize. Modernliğini üzerindeki motife ve yere ne kadar yakın olduğuna bağlı olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Şark-Odası-11-1

Şark-Odası-11-1

 

Şark-Odası-010

Şark-Odası-010

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.