Ahşap Mobilyalar

Ahşap Mobilya tasarımları konusunda sizlere kalitemizden ödün vermeden klasik mobilyalarımızı hazırlayarak sunmaktayız. Ahşap mobilyalar her tarz ev mimarisinde evin ihtişamını artıran ve görselliğini yükselten en önemli mobilya grubudur. Ahşap tasarımlar her zaman geçmişten günümüze gelen en önemli ve ihtişamlı mobilya grupları arasında yer almaktadır. Mobilya ev dekorasyonun da yerini ve değerini kaybetmeyen eserlerdir.

Ahşap Mobilya

Ahşap mobilya tasarımları sanatın en ince ayrıntılarına kadar işlenen ve meslek aşkının duygularının tamamen işlendiği ve her çizgide belirgin olarak ortaya çıktığı tasarımlar olarak bilinmektedir. Osmanlı kültür mirasında önemli bir yere sahip olan ahşap mobilyalar bugün günümüzde halen daha yaygın olarak tercih edilmektedir. Gündelik hayatımızda üretilen mobilya tasarımları evlerimizde geniş alanlar işgal etmektedir. Bu da evlerin daha az kullanışlı bir ortama sahip olması ve kullanım olarak zorlukların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Yeni mobilyalar da en önemli sorunlar arasında temizlik ve mobilyaların yer değiştirme sırasında taşınmalarında meydana gelen sorunlar olarak dikkati çekmektedir. Bütün bu unsurların göz önüne alındığında günümüzde ahşap mobilyaların tekrardan yaygın olarak tercih edilmesine neden oluşturmaktadır. Ahşap mobilyalar kapladıkları alanlar ve taşıma konuşlarında sağladıkları pratiklik nedeniyle kullanıcılarına her zaman kesin çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda ahşap mobilyaların temizliği de evlerde daha basit ve pratik kullanım kolaylıkları sunmaktadır. Aynı zamanda Ahşap mobilyalar tamamen el işçiliği ile üretilen ve dayanıklı ahşapların kullanılması nedeniyle diğer mobilyalara nazaran daha uzun süre kaltesinden ve görselliğinden hiçbirşey kaybetmemektedir. Ahşap mobilyalar genel olarak yemek takımları, yatak odası takımları günümüzde sıkça kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Ahşap mobilyaların avantajlarından da sizlere bahsetmek istiyoruz. Ahşap mobilyaların birden fazla avanatajı bulunmaktadır. Ama bunların yaygın olarak bilinenlerini sıralamak gerekirse;

Ahşap Mobilyaların Avantajları

  • Ahşap mobilyalar diğer emsallerine kıyasla daha fazla dayanıklı ve uzun ömürlü mobilya takımlarıdır.
  • Ahşap mobilyalar ağaçların tabiat daki görevi sayesinde nem seviyesini denge de tutma işini evlerinizde sağlayarak daha doğal ve sağlıklı bir ortam sağlamaktadır.
  • Ahşap mobilyalar evlerinizdeki hava sirkülasyonunu sağlamaktadır.
  • Ahşap mobilyalarda diğer mobilya takımlarında gözlemlenen haşere, böcek vb. sorunlar asla gözlenmemektedir.
  • Ahşap mobilyalar aynı zamanda geri dönüşüm bakımındanda kullanılabilir olmasından dolayı çevre dostu olarak bilinmektedir.
Ahşap mobilyaların avantajları diğer mobilya dekorasyonlarına kıyasla görüldüğü üzere daha fazla bulunmaktadır.  Evlerde sağladığın uyum ve kullanılabilirliklerinden ziyade ahşap dekorasyonlar her zaman ev ve işyerlerinizde daha samimi ve sıcak bir ortam yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ahşap mobilyalar günümüzde iş yerlerinde, otellerin lobilerinde de sıkça karşımıza çıkan tasarımlar olarak göze çarpmaktadır. Ahşap mobilyaların herhangi yaşanabilecek teknik sorunlar karşısında sizlere pratik çözümleri sunmaktadır. Ahşap mobilyaların tamirat ve onarımları diğer mobilyaların kine oranla daha pratik ve kolay olmaktadır. Ahşap ofis takımları ve Ahşap mobilya tasarımları ile evlerinizi, işyerlerinizi farklı birer tasarım ile donatabilirsiniz. Ottoman style ahşap mobilya tasarımları sizlerin ofis ve evlerinizde kişisel tarzlarınızı yansıtan en önem aksesuarlar olacaktır. Ahşap tasarımları ile özel olarak yaptırdığınız masalari sandalyeler ve ofis takımları ile farklı bir atmosfer yaratmak sizlerin elinizde. Ahşap tasarımların büyülü dünyası ile  harika bir atmosfer yakalamak için sizlerde iletişim numaralarımızdan hemen bize ulaşabilirsiniz. Ahşap mobilyalarda dayanıklılık ve güçlerinin yanı sıra yaratıcı kombinasyonlar sunmaktadır. Ahşap tasarımlar da sizler de  kişisel zevklerinize uygun olarak dilediğiniz renk ve modeller de üretimlerimizi yapabilimekteyiz. En özel ağaçlardan sizlere uygun tasarımlarımızı en uygun fiyatlar ile sizlerin kullanımına sunmaktayız.  Ahşap mobilyalar sağlık açısından da sizlere sağladığı pozitif enerji ve evde yarattığı eşşsiz görsel güzellikler ile ihtiyacınız olan mobilya tasarımları olarak sizlere hitap etmektedir.

Ahşap Mobilya Modelleri

Hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz ofis ve evlerimizde temizlik ve kullanılan mobilyaların bizlere sunduğu sinerji büyük bir önem arz etmektedir. Ahşap mobilya takımı satın almadan önce firmaların geçmiş işlerini incelemek ve firmalardan alınan ürünlerin kalitesi hakkında yazılan yorumları analiz etmek büyük önem arz etmektedir. Bu işlemleri yaparak alacağınız hizmetin kalitesi hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Ahşap mobilya seçimlerinde bu işlemlerin yanısıra yapılması gereken en önemli işlem ahşap mobilyaların imalatında kullanılacak malzemelerin kalitesini bilmek olacaktır. Ahşap mobilyalar da kullanılan malzemenin kalitesi mobilya takımlarınızın dayanıklılığı konusunda sizlere bilgi verecektir. Ottomanstyle olarak sizlere 7 kuşaktır ahşap tasarım ve modelleri konusunda hizmetlerimizi sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden sizlere ahşap dekorayon ve mobilyalar konusunda hizmetlerimizi sunmaktayız. Ahşap dekorasyonlar evlerinizde sizlerin dilediği ortamı yaratacak en önemli tasarım ürünleri olacaktır. Ottomanstyle kalitesi ile sizlere ahşap mobilyalar, ahşap kapılar ve ahşap dekorasyonlar konusunda ürünlerimizi gelişmiş tesislerimizde üreterek ülkemizde ve dünaynın her yerine hızlı bir şekilde göndererek sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Ottoman style garantisi ile hizmetlerimizi almak için bize ulaşabilirsiniz. Firmamıza ait ahşap çalışmalarını sitemizden inceleyebilir yada mağazalarımıza gelerek yerinde analiz edebilirsiniz. Ahşap mobilya üretiminde geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerimiz ile ürünlerimizi üretmekteyiz. Sizlere en şık ve modern ahşap tasarımları sunmaktayız. Bu çalışmaların en başında ülkemizde ki en kaliteli ağacı bulmak ve onu işleyerek ahşap haline getirmek. Daha sonra ise o ahşaptan her ne olacak ise onun çizimlerine başlanır. Bu çizimleri alanında uzman ve Türk kültüründen geleneğinden anlayan kişiler çizmekte. Böylecede ortaya son derece kaliteli ve son derece göze hitap eden ürünler ortaya çıkıyor. Bunun dışında bu ahşap ürünlerimizde diğer ürünlerimiz gibi markamız garantisi altındadır.