Şark Köşesi ve Sedirlerle oluşturulan Şark Odaları çoğu insanın ev tasarımındaki hayalidir. Osmanlı Sedirlerini sadece ev ile sınırlandıramayız. Osmanlı havasını artık ofislerde, kafelerde, restoranlarda, otellerde ve çeşitli organizasyonlar da görmek mümkün. Osmanlı Tarzı Mobilya, dünya tarafından büyük ilgiyle takip edilen ve birçok insanın tercih ettiği dekorasyonlar arasındadır

Ottoman Style

TECRÜBELERİMİZ

ÜRETİM 20 YIL
PAZARLAMA 20 YIL
YURTDIŞI SATIŞ 20 YIL

OTTOMAN STYLE KURUMSAL

Yarım asırlık tecrübemiz ile tasarladığımız birbirinden özgün eserleri, söz verdiğimiz zamanda teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Evlerinizi Osmanlı Tarzı saraylara dönüştürmenin en kısa ve en kolay yolu.

OTTOMAN STYLE YAŞAMINIZA DEĞER KATAR

Günümüzde bilgisayar başında hareketsiz çalışma ortamı bel ve boyun sağlığımız açısından önemli tehlike göstermektedir. Osmanlı Sedirleri sağlıklı sünger seçenekleriyle hareketsiz ortamda çalışan, bel ve boyun sağlığını kaybetmiş veya kaybetmeye yakın insanlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Şark Köşelerimizin en önemli özelliklerinden biri de tamamen 1.sınıf ahşap malzemeden üretilmiş olup sağlığımız açısından bir zarar teşkil etmemesidir. Şark Köşelerimizin tasarımı 7’den 70′ e bütün herkese hitap etmektedir.

Evlerinde, ofislerinde, cafelerinde veya başka mekanlarda Şark Köşesi bulundurmak, Osmanlı havasını tatmak, bir ayrıcalık haline gelmiştir. Sedirlerimiz, misafir geldiğinde yatak olarak açılabilme özelliğine sahiptir. Gerektiğinde hem yatak, hemde sandık olarak kullanabilinir. Size özel olarak üretilen sedirlerimizin üretim esnasında her anını izleyebilme olanağına sahipsiniz.

Güvenilirlik

Ottoman Style firması olarak işimizi severek yapıyoruz. Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. En uygun fiyata, en kaliteli ürünler için hizmet etmekteyiz. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak teslim etmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz.

Zengin Koleksiyon

Ottoman Style firması olarak sizlere Osmanlı Tarzı Dekorasyon, Şark Köşesi, Şark Odaları ve Sedir gibi ürünlerimizi özel olarak, İç Mimarlarımız ve uzun yıllar süren deneyimlerimiz sonucunda tasarlamış olup, birden fazla model türünü mağazamızda sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Zengin Referans

Ottoman Style firması olarak ahşap mobilya alanında öncü olduğumuz tarzda, Türkiye ve Dünya’nın her yerinde bizim ürünlerimize rastlamak mümkün.Zengin koleksiyonumuzu ve hizmet kalitemizi yerinde görmek üzere sizi de uygun olduğunuz ilk fırsatta mağazamıza bekliyoruz.

Tam Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bu tarafa “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden asla taviz vermeden hareket eden OTTOMAN STYLE, siz değerli müşterilerine yaklaşımını üst düzey kalite ve sizlerin memnuyeti üzerine kurmuştur.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?