Şark Köşesi ve Sedirlerle oluşturulan Şark Odaları çoğu insanın ev tasarımındaki hayalidir. Osmanlı Sedirlerini sadece ev ile sınırlandıramayız. Osmanlı havasını artık ofislerde, kafelerde, restoranlarda, otellerde ve çeşitli organizasyonlar da görmek mümkün. Osmanlı Tarzı Mobilya, dünya tarafından büyük ilgiyle takip edilen ve birçok insanın tercih ettiği dekorasyonlar arasındadır.

Üretim 22 YIL
Tecrübe 22 YIL
Pazarlama 22 YIL
magaza

MİSYON

Şark köşesi ve Şark odası üretiminde devamlı bir katma değer yaratarak kârlılığımızı artırmak ve sonucunda küresel, aktif bir oyuncu olmak

Vizyon

Şark köşesi ve Şark odası takımlarımızda kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak onları mutlu etmektir.

OTTOMAN STYLE YAŞAMINIZA DEĞER KATAR

Günümüzde bilgisayar başında hareketsiz çalışma ortamı bel ve boyun sağlığımız açısından önemli tehlike göstermektedir. Osmanlı Sedirleri sağlıklı sünger seçenekleriyle hareketsiz ortamda çalışan, bel ve boyun sağlığını kaybetmiş veya kaybetmeye yakın insanlar için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Şark Köşelerimizin en önemli özelliklerinden biri de tamamen 1.sınıf ahşap malzemeden üretilmiş olup sağlığımız açısından bir zarar teşkil etmemesidir. Şark Köşelerimizin tasarımı 7’den 70′ e bütün herkese hitap etmektedir.

Evlerinde, ofislerinde, cafelerinde veya başka mekanlarda Şark Köşesi bulundurmak, Osmanlı havasını tatmak, bir ayrıcalık haline gelmiştir. Sedirlerimiz, misafir geldiğinde yatak olarak açılabilme özelliğine sahiptir. Gerektiğinde hem yatak, hemde sandık olarak kullanabilinir. Size özel olarak üretilen sedirlerimizin üretim esnasında her anını izleyebilme olanağına sahipsiniz.

21 Yıllık Tecrübe

Ottoman Style olarak sizlere 21 yıllık tecrübemiz ile en kaliteli ürünleri sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sektörde kazandığımız tecrübe ve birikimlerimiz ile en kaliteli ürünleri sizler için hazırlamaktayız. 

GElişmiş Pazar Ağı

Şark köşesi ve Şark odası üretiminde ürünlerimizi hızlı ve güvenli olarak yurt içi ve yurt dışı pazarına Ottoman style garantisi ile sunmaktayız. 

OTTOMAN STYLE HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN!

Güvenilirlik
Ottoman Style firması olarak işimizi severek yapıyoruz. Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. En uygun fiyata, en kaliteli ürünler için hizmet etmekteyiz. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak teslim etmenin gururunu ve sevincini yaşıyoruz.
Zengin Koleksiyon
Ottoman Style firması olarak sizlere Osmanlı Tarzı Dekorasyon, Şark Köşesi, Şark Odaları ve Sedir gibi ürünlerimizi özel olarak, İç Mimarlarımız ve uzun yıllar süren deneyimlerimiz sonucunda tasarlamış olup, birden fazla model türünü mağazamızda sizlerin hizmetine sunmaktayız.
Zengin Referans
Ottoman Style firması olarak ahşap mobilya alanında öncü olduğumuz tarzda, Türkiye ve Dünya’nın her yerinde bizim ürünlerimize rastlamak mümkün. Zengin koleksiyonumuzu ve hizmet kalitemizi yerinde görmek üzere sizi de uygun olduğunuz ilk fırsatta mağazamıza bekliyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Kurulduğu günden bu tarafa “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden asla taviz vermeden hareket eden Ottoman Style, siz değerli müşterilerine yaklaşımını üst düzey kalite ve sizlerin memnuiyeti üzerine kurmuştur.
Yurtiçi Yurtdışı Kargo
Tüm ahşap mobilyalar yurtdışı ve yurt içi teslimat yapıyoruz. Evinize kadar mobilyalarınızı teslim ediyoruz. Avrupa ve Asya kıtasında bir çok müşterimize şark köşesi ve şark odalarını teslim ettik.
Tam Garanti
Üretim imalat ve kurulumunu yaptığımız tüm mobilya çeşitlerimiz tam garantimiz altındadır. Ustalarımız tarafından özenle üretimini yaptığımız mobilyalar satın almadan sonrada garantimiz altında.
WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?