Şark odası nedir ve nasıl üretiliyor diye düşünüyorsanız hemen Ottoman Style’a ulaşabilirsiniz ve kafanızdaki soru işaretlerinde kurtulabilirsiniz. Son zamanların yeni trendi olmaya aday şark odaları eski Türk dokusunu geri getiriyor ve size geçmişte bir yolculuğa çıkarıyor. Günümüzde insanlar modern, sıkıcı ve tek düze giden hayatlarından sıkılıp geleneksel köy hayatına dönmek istiyorlar işte bu noktada! Ottoman Style olarak evinize o geleneksel köy dokunuşunu yapmanızı sağlayacak! Şark Köşesi Modelleri ile özlediğiniz eski Türk kültürünü ve geleneksel köy dokunuşunu yapacaksınız. Eğer evinizin bir odasını geleneksel divan ve şark köşesi takımları ile süslemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Modellerimizde her eski otantik işaretler ve dokuları kullanarak tasarıma daha fazla canlılık ve farklılık katıyoruz.

Şark Odası Nedir

Şark Takmları malzemeleri , evinizin bir odasını yada ofisinize farklı bir dokunuş yapınız. Köy evinizin tasarımı odanıza uygun malzemeler ile istediğiniz o otantik dokunuşu yapabilirsin. Özlediğinizi yaşamak istediğiniz Türk geleneklerini bu ürünlerimiz sayesinde hayata geçirebilirsiniz. Eviniz yenilemek istiyorsunuz ama kafanızda bir model mi yok? Hiç sorun değil geniş model yelpazemiz ile sizde evinize uygun modeli bulup hemen ölçüm alınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modellerimiz tamamen işinde profesyonel ve işinin ehli olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimizi tamamı el işçiliği olup kesinlike fabrikasyon üretim değildir. Bizi diğer rakiplerimizden ayıran ve bizi Ottoman Style yapan budur.

Şark Odası Modelleri

Şark Odası Modelleri

Biz bu işe başladığımızdan bu zamana hiç bir zaman kalitemizi bozmadık! Her zaman müşterilerimizi memnun etmek için uğraştık ve bu sayede sizin sevginizi kazandık. Ve şark köşesi denildiğini akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başardık.

Şark Odası Modelleri

Şark odası tasarımlarında Türkiye’nin en büyük firması olan Ottoman Style ile ince ve zarif işçilikli Osmanlı desenli mobilyalarımıza göz atın.  Şark Odası ile, hanenizin bir odasını, iş yerinizin bir bölümünü şark köşesi olsun. Şark Odası restoran, yazlığınızın veya köy hanenizin bir bölümünü şark odası haline getirebilirsiniz.

En Modern ve Usta Ellerden Çıkan Şark Köşesi Ücretsiz Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Hemen Arayın

0(216) 499 54 65

Gösterişli ve konforlu şark odanız için ilk baş güzel bir şark köşesi satın almalı. Elinizde bulunan antika ve daha önceki eşyaları da bu oda içersinde değerlendirmelisiniz. Anadolu kültürünün en çok kullanılan eşyalarından biri olan sediridir. Fark ve çekici renkleri ve özgün motifleri ile hanenize bir başka hava katacaktır.

Şayet hanenizdeki kullanışsız, farksız, bilindik renkler ve modellerdeki çekyatlardan. Koltuklardan sıkıldıysanız şark köşesi sizin, konuklarınızın beğenisi ve hanenizin görselliği için büyük bir kurtarıcı olacaktır. Geçmişten bugünümüze bozulmadan gelmiş olan kültürümüzü yaşatmak ilkesi ile çalışmaktayız, size hizmet vermekteyiz. Bizler, kendimize has dekor anlayışımız ile Türkiye’de bir öncelikle özgün tasarımcılık yapmaktayız. İstediğiniz boyda, istediğiniz genişlikte ve istediğiniz tarzda üretecek olduğumuz sedirler ile hanenizde. Anadolunun bütün güzelliklerini ve tabiatını hissedebileceğiniz şark köşenizi oluşturuyoruz.

Kullandığımız malzemeler kalitesi ispat etmiş olan malzemelerdir. Emelimiz ürün ve hizmet kalitesini en iyi şekilde size sunmaktır. Hanenize kuracak olduğumuz sedirlerde ve şark köşesinde en kaliteli olan birinci sınıf ham maddeleri kullanmaktayız.

Şark Odası Sipariş

Minder modellerinde kullandığımız sünger, sert süngerdir. Böylelikle rahatsızlık hissi olmadan, şark köşenizde istediğiniz kadar kolayca oturabilirsiniz. Minderlerde kullandığımız kumaşın kalitesi de tamamiyle birinci sınıftır.

Kolaylıkla yıkayabilirsiniz ve minder kumaşları yıkandığında hiçbir mesele ile karşılaşmayacaksınızdır. Size sunduğumuz bu hizmet tamamıyla firma ile müşteri arasındaki güven ve yüksek kalite üzerinden ilerlemektedir.

Firmamızdan alacak olduğunuz şark köşesi eşyalarının garanti vesikası vardır ve hanenize kadar teslim yapılmaktadır. En uygun şark köşesi ücretleri ile en kaliteli ürünleri sizlere sunan firmamız, şark odası yapımınızda sizlere tesirli şekilde yardımcı olacaktır.

Teknolojik gelişmeleri daimi izliyor ve bunun neticeninde daimi olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanından bize erişebilirsiniz, rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Ayrı olarak firmamızdan alacağınız bütün eşyalar için memnuniyet iddiasında bulunmaktayız. Zira işimizi ve sizleri fazlasıyla ciddiye almaktayız. Sizler de hanenizi, odanızı ve konforunuzu ciddiye alıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız ve sıc, samimi sohbetlerinizin geçeceği mükemmel bir ortam sağlar.Şark odası nasıl yapılır bende evde şark köşesi yapabilir miyim diye düşünüyor olabilirsiniz. Tabi ki basit bir şekilde yere şark köşesi minderi koyarak basit bir şark köşesi yapabilirsiniz. Şark odasını ben öyle bir şey istemiyorum. Profesyonel bir çalışma olsun diyorsanız Odanıza uygun aksesuarlar kullanarak odanıza daha fazla uyum sağlayabilirsiniz. Odanızın ölçülerine uygun modelleri en kısa sürede hazırlayıp teslim edebiliriz.

Şark Odası Aksesuarları

Şark Köşesi takımları geçmişten günümüze taşınan en önemli kültür mirasları arasında yer almaktadır. Şark odası takımları kullanım ve sağlık açısından insan bünyesine en faydalı oturma grupları arasında yer almaktadır. Kültürel etkileşim ve geçmişten günümüze gelen bu oturma grupları her alanda sizlere kullanım evlerinizde dolgun ve nostaljik bir görünüm  sağlamanıza yardımcı olacaktır. 7 kuşaktır kalitesinden asla taviz vermeden sizlerin kullanıma sunduğumuz  Şark takımları ülkemizde ve yurtdışında kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Kalitemiz ve ustalarımızın titiz çalışması ile sizlere her zaman en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Şark Odası üretimimiz ürünlerin orjinalliklerini koruyarak en ince çalışmalar ile sizlerin yanınızda yer almaktayız.  Şark takımları üretimlerimizde sizlerin talep ettiği renk ve desenlerde  şark köşesi takımlarımızı üretebilmekteyiz. Ustalarımız şark odası takımlarında bulunan motifleri en ince ve kaliteli işçlik ile işleyerek üretmektedir.

Şark odası takımlarında en önemli unsur ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olarak uzun yıllar kullanıcılara hizmet vermesidir. Ürünlerin üzerinde bulunan ahşap motiflerin ve kullanılan şark minderlerinin uzun yıllar sizlere en kaliteli hizmeti sunması için gerekli tüm önlemler alınarak hizmet verilmektedir. Günümüzde şark takımları yaygın bir şekilde cafe, restorant ve birçok kamusal alanlarda yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler bizlere geçmişimizin bereket ve zengiliklerini aynı zamanda o zamanlarda kişisel olarak kurulan hoş sohbetleri günümüzde aynı güzellikler ile yaşamamıza yardımcı olmaktadır.

Şark takımı ürünlerinin yapısal ve mimari alanlar da sunduğu güzelliklerin yanında sağlık açısından bizlere inanılmaz bir faydası bulunmaktadır. Günümüzde kullandığımız modern koltukların gösteriş olarak sundukları ihtişam zaman içerisinde içlerinde bulunan yaylı sistemlerin bozulması ve belirli oranlar göçme yapması neticesinde sizlere sorunlar ortaya koymaktadır. Şark takımlarının bu anlamda sert ve düz olması bel ağrıları ve bel fıtığına karşı sizlerin sağlığını korumasında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ortopedik olmayan ve yaylı olan yataklar kişilerde bel fıtığının oluşmasına ve sağlık açısında bel ağrılarına neden olmaktadır. Bu nokta da Şark takımları sert ve düz olmasından dolayı bu sorunların ortadan kalkmasına neden olmaktadır.

Şark Odası İmalatı

Şark Köşesi takımları aynı zamanda temizlik açısından diğer bir çok mobilya ya göre daha kullanışlı ve pratiktir. Şark takımlarında bulunan süngerlerin yüzleri kolaylık ile çıkarılabilmekte ve makinalarda kolaylık ile temizlenebilmektedir. Aynı zamanda şark odası takımlarının ahşap yüzleri de bezler ile kolaylık silinerek temizlenebilmektedir. Bu sebepten dolayı şark odası takımları sizlere her bakımdan her açıdan daha pratik hizmetler sunabilmektedir.

Şark odası ve şark takımlarının metal ve iskelete gövde olarak üretilmektedir. Bu nokta da şark odası takımları sert süngerlere sahiptir. Şark takımları ve sedirler de farklı tasarımlar da ve farklı dizaynlar da süngerlerde üretilebilmektedir. Bu nokta da Avrupa standartlarında ve Avrupa tasarımlarında üretilen mobilya takımlarına nazaran her açıdan şark takımları daha kullanışlıdır. Sünger yapılarının sert olması nedeniyle de bel sağlığı ve bel ağrısı yaşayan kişiler için Şark odası takımları fayda sağlamakltadır.

Şark Odası Takımları

Şark Odası Takımları

Şark Köşesi tasarımları her noktada sizlere daha kullanışlı hizmetler sunmaktadır.Evlerimizde modern oturma gruplarının kaplamış olduğu büyük alanlardan bunalmış iseniz ve evlerinizde geniş alanlara sahip olmak istiyorsanız sizlerde şark köşesi takımlarını mutlaka tercih etmelisiniz. Şark odası ve Şark köşesini takımlarını sadece evlerinizde değil evlerinizin balkonlarında ve teraslarında da rahatlık ile kullanabilirsiniz. Bu nostaljik mobilyalarda sıcak bir çay ile hoş sohbetlere yelken açabilirsiniz. Şark odası takımlarını güven ile her yer de kullanabilirsiniz. Şark Köşesi takımlarının tasarımları ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında Ottoman style profesyonel kadrosu ile günün her saati rahatlık ile iletişim kurabilirsiniz. Ottoman Style personelleri sizlerin ev ve işyerleri için en uygun fiyatları ve en güzel tasarımları sunacağından şüpheniz asla olmasın

Tamamen dayanıklı ve el işçiliğinin ön plana çıktığı tasarımlarımızı tüm dünyaya ve Ülkemize sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Üretim aşamasından teslimat aşamasına kadar her alanda büyük bir özveri ile sizlere ürünlerimizi sunmaktayız. Şark odası takımları ile ev ve işyerlerinizde güzel Osmanlı rüzgarı ile bir tasarım kurmak istiyorsanız sizlerde bize ulaşabilirsiniz. Atalarımızdan bizlere kalan en önemli miras misafirperverlikdir. Ve şark odası takımları ile bu samimiyeti ve sıcaklığı sizlerde evlerinizde hissedeceksiniz. Rahat ve konforlu şark takımları ile misafirleriniz ile hasbihale ederek en güzel dostlukların daha pekişmesini sağlayacaksınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?