Şark Köşesi

Şark köşesi Modern tarz ve stillerden sıkılanlar , doğal ve yöresel motif isteyenler için şark köşeleri çok iyi bir alternatiftir. Şark köşesi otantik Türk evlerinde kullanılan sedirleri en kaliteli şekilde üretilir. Şark köşesi divanları ve minderleri mekanınıza yada evinize daha samimi bizden olan Türk dokunuşları bulunan bir tasarım ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Şark köşesi minderi , sediri ve divanları son zamanlarda trend olmaya başladı ve hızla da yayılmaya devam ediyor. Bir çok mağaza bu modelleri üretiyor . Bizim farkımız fabrikasyon olmadan profesyonel  ve işinin ehli ustalarımızın ellerinden çıkmasıdır. Ayrıca her bir üretilen modellerinin el oymacılığı ile yapıldığı için eşsiz ve benzersiz olmasıdır.

Şark Köşesi 010

Şark Köşesi Tasarımları

Salon ve oturma gruplarınıza farklı bir dokunuş yapmak evinizde tarz değişikliği yapmak istiyorsanız tam sizler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. 100den fazla renk seçeneği 20den fazla modelimiz ile size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Şark köşeleri, evde otantik bir tasarım sağlayan aynı zamanda daha az yer kaplayıp ancak daha fazla kişinin oturmasına olanak sağlıyor.

Sadece oturma odalarında değil balkonlarınızda yada teraslarınızda da kullanabilirsiniz. Bu tasarımın yanında bakır tepside de yenen yemekler hem daha sıcak bir ortam sağlamaya yarar. Ayrıca hem de daha samimi dostluklar eski Türk adet ve geleneklerini tekrardan canlandırabilirsiniz.

Etnik desenler eski türk obalarında kullanılan semboller ile süsleyerek tarihe tarih katıyoruz.

Şark Köşesi Malzemeleri

Şark köşesi malzemeleri,  tasarımların yanında kullanabileceğiniz sedir ve minderlerini kullanarak şark köşenize farklı bir hava katabilir uyumu tamamlayabilirsiniz.

Tasarım bittikten sonra evinize ve üretilen modele uygun malzemeleri kullanılarak bütünlüğü sağlıyoruz.Evinizin odasını, salonunu yada balkonunu eşsiz bir tasarıma kavuşturuyoruz.

Malzemeler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mükemmel tasarımlar ile hazırlanan şark köşeleri ya da şark odası evinizde harika bir alan oluşturur. Bununla birlikte iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen modellerimiz vardır. Geçmişten günümüze uzanan bu büyük kültür mirası Ottoman style olarak tarafımızca üretilmektedir. Tüm Türkiye’ye yaptığımız üretim ve imalatlardan sonra artık tüm dünyaya açıldık. Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde modern işlemelerle süslenmiş olan modellerimizi görebilirsiniz. Eski müşterilerimiz zaten bizleri takip edip paylaşmakta idiler. Yeni müşterilerimiz ise kalite ve güven konularında bizleri referanslarımıza bakarak değerlendirebilirler.

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz demiş atalarımız. Bizler de bu esasa dayanarak ve kendimize vizyon olarak belirleyerek yola çıktık. Çok uzun zamanlardan beri kaliteli işçilik ile özel üretim ve imalat yapmaktayız.

Benzersiz Modellerimiz

Şark köşeleri Osmanlı zamanından günümüze kadar uzanan bir şekilde üretilmiş kullanılmaya devam etmektedir. Şark köşeleri genellikle tarzını ve çizgisini hiç değiştirmemiştir. Ancak modern yapılar ve daha değişik tasarımlarla şekillendirilmiştir. Bu modern çizgiler becerikli ustalarımızın elinde hayat bulmaktadır.

şark odası modelleri

şark odası modelleri

Ev Şark Köşesi

Evinizin bir köşesini kendiniz ve misafirleriniz için eşsiz tasarımlarla hazırlamak istemez misiniz ? Türklerin yaşam stili olan ve geçmişten günümüze kadar sürekli olarak kültür mirası olarak aktarılan köşelerdir. Bu tarz mobilya tasarımları ile hem sıcacık bir ortam hem de şık ve gösterişli bir ortam sunarsınız. Hiç şüphe yok ki, tüm misafirleriniz bu harika ve şık tasarımlı şark odalarında en iyi şekilde ağırlanacak ve memnun olacaklardır. Dostluklarınızın ve muhabbetinizin artması için size özel tasarımlarımıza göz atanız.

Bütün modellerimiz becerikli ustalarımız tarafından tasarlanmakta ve aslına birebir uygun olarak üretilmektedir. Modern çizgilerle birleştirmek demek aslından vazgeçip yeni tasarımlar üretmek değildir. Bu konuda çok hassas ve titiz olarak ahşap mobilyalarımızı üretmekteyiz.

şark köşesi ev

şark köşesi ev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üretim ve imalatımızı yaptığımız Ümraniye fabrikamıza hepinizi bekleriz. Bununla birlikte dilerseniz üretilmiş olan modellerimizi mağazamıza gelerek inceleyebilirsiniz. Özel üretim ve tasarımlarımız için ücretsiz olarak ölçü alabilir ve sizlere nasıl bir model sunabileceğimiz hakkında bilgi verebiliriz. Türkiye’nin en büyük ve tek lider markası Ottoman Style ile kaliteyi tecrübe edin.

Tüm üretilen modellerimiz hızlı teslimat ve hızlı kurulum ile birlikte sunulmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana vizyon ve misyonumuzu sürekli yenilikçi olarak güncelledik. Müşteri memnuniyetimizi en iyi derecelere çekebilmek ve en kaliteli şekilde üretim yapabilmek adına sizler için sürekli çalışıyoruz.

Ottoman style olarak sadece şark köşesi ya da şark odası üretimi yapmıyoruz. Özel olarak üretim yaptığımız tv sehpaları, yatak odaları ve çeşitli mobilya üretimlerimizde vardır. Tüm üretimlerimize ve modellerimize web sitemizde yer verdik. Dilerseniz bu özel üretimlerin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bir ev için ihtiyaç olabilecek tüm Osmanlı stili mobilyaları özenle ve titizlikle üretiyoruz. Peki özenle ve titizlikle osmanlı tarzı mobilya üretimi demek ne demektir. Bizleri farklı kılan ve diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerimiz nelerdir. Dilerseniz biraz da onlardan sizlere bahsedelim.

Ottoman Style Farkı

İlk olarak Osmanlı Tarzı Mobilyalar üretilirken kesinlikle aslına sadık kalınması gerekmektedir. Günümüzde bakıldığı zaman tüm dünya çapında yapılan restorasyon işlemlerinde nasıl bir sonuç olduğu ortadadır. Aslında uygun olmadan yapılan restorasyonlar bambaşka bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak o yapıları değerli kılan şey aslında uygun olması bir yaşanmışlık olmasıdır. Tıpkı bunun gibi mobilyalar üretilirken kullanılan çizgiler ve motifler kesinlikle dönemini yansıtmak zorundadır! Dönemini yansıtmayan hiç bir mobilyanın esasen pek bir değeri yoktur. Marifetli ve bilgili mobilya ustalarımız ile sürekli olarak araştırma ve geliştirme yapıyoruz. Modern çizgilerle aslına uygun olarak Osmanlı Tarzı Mobilyalar üretiyoruz.

İkinci olarak üretimi yapılan tüm ahşap mobilyalar hızlı bir şekilde teslim edilir. Kurulum için ise bilgili ve donanımlı ustalarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Üretim yapılmadan önce alınan ölçülere bire bir uygun olarak mobilyalar tasarlanır ve hazırlanır. Daha önce de söylediğimiz gibi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için ustalarımız kurulum yapar. Böylelikle size düşen sadece modelinizi belirlemeniz ve kurulum için beklemeniz.

Daha fazla söyleyebileceğimiz o kadar çok artı yanımız var ki, sizler ile bunları blog bölümünde paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Ottoman Style olarak amacımız her zaman daha iyi hizmeti verebilmek ve iş gücümüzü artırmaktır. Bütün şark köşesi ve şark odası modellerimizden sonra daha iyi ve daha hızlı ne yapabiliriz diyerek düşünürüz. Kalite politikamızı bu yönde geliştirir ve her zaman kendimizi rakip olarak görürüz.

Ottoman Style

Mağaza

Altınşehir Mahallesi
Nato Yolu Caddesi Selsebil Sokak No: 1
Ümraniye / İstanbul

Fabrika

Altınşehir Mahallesi
Acısu Caddesi Şen Sokak No: 4
Ümraniye / İstanbul

Telefon

0(216) 499 54 65

Cami Kapıları | Şark Köşesi | Şark Odası | Ottoman Style

Türkiye’nin lider firması ile tam garantili hızlı teslimatlı ürünler için bizlere ulaşınız.

Sipariş ve ücretsiz olarak bilgilendirilmek için bizlere yukarıdaki numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelip üretimi yapılan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz fabrikamıza gelip üretim ve imalathanemizi görebilir işin mutfağına da göz atabilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?