Osmanlı Şark Odası

Osmanlı Şark Odası Fiyatları

Osmanlı Şark Odası üretimi hizmeti ile sizlere modern ve osmanlı motiflleri ile süslenmiş şark odası takımlarımızı tüm Türkiye ve Dünya’ya sunmaktayız. Şark odası ve Şark tasarımları günümüzde geçmişimizden gelen en önemli eserler olarak bilinmektedir. Öyleki bu görkemli eserler sadece ülkemizde değil dünyanın çeşitli ülkelerinde halen daha büyük bir ilgi ile kullanılmaktadır. Şark odası takımları, Şark köşesi modelleri tarihte Osmanlı İmparatorluğu zamanında sarayları ve kervansarayları süsleyen o döneme ait olan en modern oturma grupları olarak bilinmektedir. Padişahların ailesi ile yada konularını ağırladıkları en önemli konuların konuşulduğu kimi zaman ise en samimi duyguların işlendiği odalar olarak bilinmektedir.

Osmanlı Şark Odası

Osmanlı Şark Odası

Osmanlı Şark odası takımları tarihte olduğu gibi günümüz de değerini asla kaybetmeden asıllarına uygun olarak günümüzde birçok ev ve iş yerlerinde karışımıza çıkmaktadır. Tarihin simgeleri ile süslü bu oturma grupları oteller de ve turistik tesislerde yaygın olarak görülmektedir. Şark odası dekorayonları günümüzde kullanıcıların en çok tercih ettikleri oturma grupları olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Şark odası takımları bugün Anadolu da bir çok evde misafirlerin ağırlandığı en özel ikramlıkların sunulduğu odalar olarak halen daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Osmanlı şark odası takımlarını Kapadokya ve Anadolu da bir çok otellerin lobilerinde de sıklık ile görmek mümkündür.   Bu eserlerin günümüzde birçok firma tarafından da üretildiğini görebilmekteyiz. Ottoman Style olarak bizleri bu nokta da ayıran en önemli özellik ise geçmişten günümüze bu eserlerimizi kalitesinden ödün vermeden asıllarına bağlı olarak büyük bir özen ve ihtişamlarını bozmadan sizlerin hizmetine sunmamızdır. Şark odası üretiminde 7 kuşaktır kazandığımı tüm bilgilerimizi bugün sizlerin hizmetlerine sunmaktayız.

Osmanlı şark odası takımlarının vazgeçilmez ve en önemli maddesi olan Osmanlı sedirlerini sizlerin dilediği renk ve desenlerde üreterek yerinde kurulumlarını yapmaktayız. Ürünlerimizi sadece Türkiye’de değil tüm dünya geneline zamanında üreterek teslimatkarını yapabilmekteyiz. Osmanlı şark köşesi imalatının yanı sıra şark odalarının tamamlayıcı özellikleri ve bu odaların ihtişamını sağlayan tüm aksesuar modellerini de sizlere sunabilmekteyiz.

Şark odası ve şark köşesi takımlarının günümüzde bu kadar yaygın olarak kullanımasının sebepleri arasında günümüzde kullandığımız oturma gruplarının kapladıkları geniş alanlar ve kullanım olarak bizlere sundukları zorluklar olmaktadır. Bu modeller ne kadar şık olursa olsun ev temizliği yada yer değişimlerinde ağırlıkları sebebi ile bizlere kullanım zorlukları sunmaktadır. Bu sebepler bilindiği için kişiler şark köşesi takımlarına daha çok ilgi duymaktadır. Şark odası takımları temizlik ve pratiklikleri sebebi ile günümüzde herkesin ilgi ve beğenisini kazanmaktadır. Şark odası takımlarının ahşap kısımlarını sadece bir camsil ve bez ile temizleyebilmektesiniz. Şark odası takımlarının mindelerlerinin kılıflarını sökerek makinenizde kolaylık ile yıkayabilmektesiniz. Bu işlemlerin hiçbirinde solma yada kararma yaşamamaktasınız.

Osmanlı Şark Odası Modelleri

Osmanlı şark odası takımları sizlerin taleplerine her renk ve modelde üretilebilmektedir. Şark odası takımlarının fiyatları ve garantisi konusunda Ottoman style kalitesini sizlerde yaşayacaksınız.  Şark odası takımlarını aksesuarlar ile daha görkemli bir hale getirebilirsiniz. Günümüzde Osmanlı şark odası takımlarında yaygın olarak kullanılan aksesuarlar ile daha nostaljik bir görünüm ve dekorasyonlar yapılabilmektedir. Bu aksesular arasında bilinen  Sehpalar tamamen el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bu sehpalar da kullandılan motifler ve bazılarında özel olarak kullanılan hat çizimleri osmanlın şark odanızı daha özel bir ortama dönüştürecektir.

Osmanlı şark odası çalışmalarında kullanılan diğer bir aksesuar malzemesi ise kilimlerdir. Dokuma tezgahlarında el işçiliği ile tamamlayıcı renklerde üretilen kilimler Şark Odası tasarımlarında kimi zaman duvarlarda kimi zama ise yerlere serilmek suretiyle kullanılmaktadır.  Şark odası dekorasyonlar da Anadolu da şark odası takımlarında kilimler sıklık ile tercih edilmektedir.

Osmanlı şark odası takımlarında yaygın olarak kullanılan ve turistik bölgelerde bizleri selamlayan diğer bir aksesuar modeli ile bakır tasarımlardır. Bakır tepsiler, bakır semaverler ve bakır kahve takımları şark odası modellerinde turistik bölgelerde sürekli karşımıza çıkan öneml aksesuarlar olarak bilinmektedir.  Şark odası tasarımlarında duvar süsleri olarak günümüzde saz, ok, yay  kullanılarak nostaljik ve tarihsel bir izlenim hazırlanmaktadır. Tarihin izleri taşıyan Osmanlı Şark odası tasarımları her türlü aksesuar ile sizlere ve evlerinize güzellikler katmaktadır.

Osmanlı Şark Odası Modelleri

Osmanlı Şark Odasının Sağlığa Faydaları

Osmanlı Şark odası takımlarının sağlık açısından da bizlere sunduğu faydaları bulunmaktadır.

  • Şark odası ve şark Köşesi tasarımlarında yaylı yatak yada yaylı sistem kullanılmamaktadır. Zemin serttir ve ortopedik süngerler kullanılmaktadır.
  • Ortopedik süngerler, eklem sağlığı ve bel zinciri açısından faydalıdır.
  • Organik ve özel süngerle içeriğinde herhangi katkı maddesi yada mikroorganizma bulunmamaktadır. Geleneksel mobilya tarzına uygun ürünlerdir.
  • Şark Odası ve Şark Köşesi takımları kolaylık ile temizlenebilmesinden dolayı toz ve mikrop barındırmaz. Bu sebepler alerjik bulguların oluşmasına izin vermemektedir. Tamamen sağlık dostudur.
  • Sırtımızı dayadığımız şark minderleri ve şark yastıkları ortopediktir. Bunlarda süngerler gibi rahatlık ile temizlenebilmektedir..
  • Osmanlı manevi duygularını ve yarattığı nostaljik ortam sebebi ile sizlere psijolojik olarak rahatlık hissi meydana getirecektir. Buda ruh sağlığı açısından sizlere fayda sağlamaktadır.
  • Şark köşesi üretimi ve Şark odası tasarımların da herhangi katkı maddesi içermemektedir.Ve tamamen sağlık dostudur.

Sizlerde Osmanlı şark odası takımları ile evlerinizde farklı bir görünüm yaşamak için Ottoman Style olarak bizlere iletişim numarlarımızdan hemen ulaşabilirsiniz. Ottoman style şark odası ve şark köşesi takımları modellerimize web adresimizden inceleyebilirsiniz.  En uygun fiyatlar ile sizlerde Şark odası takımlarına ulaşabilir ve sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak sorabilirsiniz.

Şark odası çalışmalarımız ile sizlerin evlerinde sizleri tarihsel yolculuğa çıkmak için çalışmalarımızı sunmaktayız. Şark odası ve Şark takımlarının bu gizemleri ve görkemli görünümleri ile evlerinizde nostaljik bir çalışmaya sahip olabilirsiniz. Evinizin en özel köşesi olan  şark odalarında misafirlerinizi ve konuklarınızı ağırlayarak Osmanlı esintisini tüm çevreniz ile paylaşabilirsiniz.

Osmanlı şark odası takımlarının evlerinizde kullanacağınız alana ve odanın şekline göre dilediğiniz şekilde özel tasarımlar yapabilmekteyiz.  Firmamız kurulumlar konusunda sizlere profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sunmaktadır. Günümüzde tüm dünya da yaşanan ve ülkemiz de büyük acıların yaşanmasına neden olan Covid -19  a karşı firmamızın tüm personelleri gerekli testlerini yaptırmış bulunmaktadır. Bu çerçevede firmamızın tüm araçları ve montaj sırasından kullanılan tüm ekipmanlarımız günlük olarak dezenfekte edilmektedir. Firmamız çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığı konusunda gereken tüm tedbirleri almış bulunmaktadır.

ŞARK ODASI FİYATLARI

Osmanlı Şark odası modellerinde tek ve sabit bir fiyat vermek doğru değildir. Bu işlemler sizlerin talepleri ve kurulacak odanın ölçülieri, kullanılacak kumaşın kalitesi, yine üretimde kullanılacak olanm ahşapın kalitesine göre değişmektedir. Aynı zaman da Osmanlı şark odasının gideceği adresler ve nakliye de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer tutmaktadır. Bu sebeplerden dolayı şark odası hakkında sabit bir fiyat söylemek doğru değildir.  Ama evlerinizde yada işyerlerinizde Şark odası kuırmak istiyorsanız. Modelleri incelemek ve kurmak istediğiniz odayı daha önceden araştırmak alacağınız hizmetin daha kaliteli olmasıan ve sizlerin fiyatlar konusundan bir ön fikir sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?