Ahşap Kapı

Ahşap Kapı modelleri ve imalatı günümüzde evlerin vazgeçilmez aksesuarları olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Ahşap kapıları günümüzde evlerden ziyade kafeler, restoranlar da sıkça görmekteyiz. Klasik görünüm ve farklı tasarımlar için sıkça tercih edilen ahşap kapılar modern dekoratif sembolleri sebebi ile kullanıcılarının dikkatlerini çekmektedir. Sağladıkları dayanıklılık ve güzel görünümleri geçmişten günümüze her zaman büyük beğeni ve ilgi ile tercih edilmektedir.

Ahşap Kapı

Ahşap Kapı tasarımında geçmişten gelen tecrübemiz ve firmamızın gelişmiş üretim kapasitesi ile sizlere hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Ahşap tasarım ve Ahşap kapı modellerimizi ülkemizde olduğu gibi yurtdışında yaşayan müşterilerimize de gönderebilmekteyiz. Ahşap Kapıların üretiminde dilediğiniz her türlü tasarımları firmamızın profesyonel ekibi ile yapabilmekteyiz.  Ve Klasik kapı modellerimizi  en uygun fiyatlar ile sizlerin kullanımına sunmaktayız. Ahşap kapılar genel olarak Osmanlı devleti zamanında evlerin ve Camilerin girişlerin de bizleri karşılayan tarihin sessiz tanıdıkları olarak kullanılmaktaydı. Günümüzde yapılan modern ve gelişmiş binalarda evlerine nostaljik tasarım sunmak isteyen müşterilerimiz tarafından yeninden yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Günümüzde Ahşap kapılar genel olarak evlerde iç ortamlarda sıkça kullanılmaktadır. İç ortamlarda evlerin renklerine ve mimarisine uygun olarak genel olarak Ahşap kapı modelleri tercih edilmektedir. Ahşap kapılar bu nedenle iki çeşit üretim tipi ile üretilmektedir. Bun üretim modelleri ahşap kapıların imalat sürelerinde küçük değişikliklerin yaşanmasına neden olmaktadır. Bunlardan elde işçiliği ile üretilen ahşap kapılar  daha fazla işçilik ve emek harcanması gereken çalışmalar olduğu için daha uzun sürede teslim ediebilmektedir. Teknolojik imkanların kullanılması ile üretilen ahşap kapı modelleri ise kısa sürede üretilerek kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Ahşap kapı modelleri eğer dış ortamlarda kullanılacak ise dış ortam şartlarına uygun ve zarar görmeyecek şekilde üretilmesi gerekmektedir. Bu tasarımlar dış hava şartlarına karşı dayanıklı şekilde tasarlanmaktadır.  İç ortam yada dış ortamda kullanılmak istenen tüm modeller sizlerin dilediği ebat ve ölçüler de hazırlanarak üretilebilmektedir. Klasik kapılar da kullanılan ahşap malzemesi birinci sınıf kalite ağaçlardan tercih edilmektedir.  Bu ağaç türlerinin ustalarımızın mahiretli elllerinde işlenerek büyük bir titizlik ve özveri ile sizlerin taleplerine uygun olarak kapı dekorasyonları yapılabilmektedir. Ahşap kapı modellerinin günümüzde %80'i el işçiliği ile üretilmektedir. Bu tasarım modelleri daha önce de belirttiğimiz gibi yaygın olarak iç ortamlarda kullanılmaktadır.

Ahşap Kapı Modelleri

Ahşap kapı  modelleri ile evlerinizde harika bir işçilik ve farklı tarihsel görünüm sağlamak için sizlerde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilrisiniz. Web adresimizi ziyaret ederek Ahşap kapı modellerimizi inceleyerek hayalinizdeki kapı modelinin tasarımları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Klasik tasarımlar ve Ahşap kapı modelleri hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak sorabilirsiniz. Ottomanstyle olarak bugüne kadar ürettiğimiz ahşap cami kapılarımız bulundukları ve kuruldukları her konumda sorunsuz olarak hizmet vermektedir. El işçiliği kullanılarak üretilen tüm ahşap kapılarımızda herhangi bir dekoratif bozulma, yada dış ortamlara bağlı olarak kabarma vb. sorun asla yaşanmamaktadır. Kapılarımızın tamamı firmamızın garantisi altındadır.  Ottomanstyle olarak işimizi sevgi ve aşk ile yapmaktayız. Uzun seneler tüm ürünlerimizin müşterilerimizi mutlu etmesi sorunsuz hizmet vermesi için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Ahşap kapılarımız da tarihin eskitemediği kündekari sanatı ile de üretimlerimizi yapabilmekteyiz. Kündekari ahşap kapılar bugün turizm beldelerinde oteller, restoranlar da yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu kapı modelleri yerli ve yabancı tüm ziyaretçilerinin büyük beğenisi ve dikkatini çekmektedir.  Kündekari Ahşap kapı modelleri genel olarak ülkemizde camilerde sıkça görülmektedir. Bu Klasik kapı modelleri camilerin ihtişamı ve görkemini en güzel şekilde yansıtan eserlerdir. Ottomanstyle olarak tarihi müze ve kervansarayların ahşap kapılarında dekoratif yenilikler de yapabilmekteyiz. Bu çalışmalarımızda ahşap kapıların motifleri ve desenlerinde yine orjinallikleri asla bozulmadan yenilemeler yapmaktayız. Firmamızı sizlerin ahşap ile hayal ettiğiniz tüm çalışmaları orjinalliklerine bağlı kalarak yenilemekte ve dilerseniz yeniden üretimlerini yapabilmektedir.

Ahşap kapı İmalatı

Ahşap kapılar evlerde daha dayanıklı olmaları ve doğanın güzelliği, ihtişamını iç ortamlarda hissetmenizi sağlayan kapı modelleridir. Tabiatın insanlara sağladığı dinginlik ve huzur ortamını evlerin mimarisi ile birleşerek yansıtan eserlerdir.  Ahşap kapıların evlerde oluşabilecek herhangi bir hasarlarında müdahale edilmesi ve tamir edilmesi oldukça basittir. Oluşacak herhangi bir hasar kapıların zarar gören yerler yeninde cilalanarak eski güzel görünümlerine geri dönebilemektedir. Ahşap kapıların üretiminde kullanılan ağaçların farklı olmasından dolayı her üretim birbirinden farklı ve kaliteli olmaktadır.  Bu da Klasik kapı üretiminde daha farklın bir doku  ve doğal bir çalışma yapılmasına olanak sağlamaktadır. Ahşap kapıların evlerin içlerinde kullanılması ise evlerin iç ortamında dah estetik ve şık bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.  Doğanın güzelliklerini ahşap ile birlikte içeri alan kapılar sayesinde evlerin içerisi daha sıcak ve samimi bir ortama dönüşmektedir. Ahşap kapı modelleri ile doğanın güzellikleri ve dokusu  kapılar ile evlerin içerisine yansımaktadır. Ceviz, meşe, maun gibi ağaçların kullanılması ile üretilen ahşap kapılar tabiatın güzelliklerinin evlerinizde hissedilmesini sağlamaktadır. Ahşap tasarım kapılar ses yalıtımı konusunda da diğer kapı modellerine istinaden üstünlük göstemektedir. Aynı zaman da ahşap kapılar ısı yalıtımını da diğer kapı modellerine kıyasla daha üst seviyede sağlamaktadır. Bu özellikleri ile ahşap kapılar genel olarak kullanıldıkları ortamlar da sizlere eşssiz bir huzur ve rahatlık sağlamaktadır. Ahşap kapılar ile sessiz sakin ortamlarda yaşamak mümkün olmaktadır. Ahşap kapılar evlerin içerisinde kullanılacak olan tüm mobilyalar ile de bütünlük sağlamaktadır.

Klasik Kapı Fiyatları

Evlerinizde yapacağınız tüm dekoratif çalışmalara Klasik Kapı modelleri ile kolaylık ile yapabilirsiniz. Evleriniz de bulunan geniş salonları bölünmesi işlemlerinde kanatlı ahşap kapı modelleri kullanarak evlerinize klasik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yine camiler de kullanılan kapı modellerini evlerinizin teraslarında, balkonlarında yada mutfaklarında rahatlık ile kullanılabilirsiniz. Bu modeller günümüzde sıklık ile tercih edilmektedir. Evlerinizdeki kapıların hepsinin aynı tarz olmasının bir önemi bulunmamaktadır. Evlerde kullanacağınız kapıları doku ve malzeme olarak birbirlerine uyum sağlaması önem arz etmektedir. Bu aşamalarda evlerinizde rahatlık  ile Klasik kapı modellerini kullanabilirsiniz. Ahşap kapı modelleri hakkında daha fazla bilgi almak yada sormak istediğiniz tüm soru ve görüşleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ottoman style web adresimizden yada sosyal medya hesaplarımızdan daha önce yapılan çalışmalarımızı inceleyerek firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bize günün her saati iletişim numaralarımızdan ulaşarak ürünlerimiz hakkında sorularınızı iletebilirsiniz. Ahşap kapı modelleri, cami kapıları ve Klasik mobilyalar hakkında sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz. Ottomanstyle sizlere hizmetlerini sunmak için hazır bulunmaktadır. Ahşap kapılar ile evlerinizde ve iş yerlerinizde farklı bir görünüm kazandırmak için kullanabilir. En özel tasarımlar ile evlerinizde daha canlı ve nostaljik bir görünüm sağlamak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ahşap kapılarda öncelikle hangi ağacın kullanıldığı, üretim tekniği, işlemesi, kalınlığı ve modeli devreye giriyor. Eğer evin tüm kapılarını değiştirecekseniz toplu bir fiyat almanız daha avantajlı olabiliyor. Ahşap kapı modelleri ve Ahşap tasarım çalışmaları hakkında bilgi almak için bize 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.