Oyma Ahşap Kapı

Oyma Ahşap Kapı

Oyma Ahşap Kapı modelimiz ile siz değerli müşterilerimize yeni bir ahşap kapı modelini sizlere sunmaktayız. Bu yeni ahşap kapı modelleri üzerinde uzun süre düşünerek ortaya çıkarıyoruz. Bu modelleri çıkarttıktan sonra ise ahşaba bu modeli işleyip işleyemeyeceğimize karar veriyoruz. Eğer bu model sağlam bir şekilde işlenip ahşap kapı haline gelirse zor bir sağlamlık testine tabi tutulmakta. Bu testten geçtikten sonra artık ahşap kapı satışa sunulmakta. Biz uzun yıllardan bu yana nesilden nesle geçen bir teknikle ahşap kapı üretmekteyiz. Ayrıca bunun dışında tüm ahşap kullandığımız ürünlerimizin üretim şekli eskiye dayanmakta. Bu eskiye dayanan ahşap kapı üretimimizde kültürümüzden dolayı asla makine ile üretim yapmamaktayız. Bu sebepten dolayı ürettiğimiz ahşap kapı modellerimiz daha sağlam ve daha özel olmakta.

Oyma Ahşap Kapı

OttomanStyle kalitesi ve garantisi ile ürettiğimiz ahşap kapı ürünlerimiz tamamen sizlerin beğenilerine yönelik üretilmekte. Bu yüzden de üretilen her ahşap kapı bir nevi özel üretim olmakta. Bu yüzden ahşap kapı üretimlerimize daha özen fazla özen göstermekteyiz. Bunun dışında biz ahşap kapı üretimimizde kullandığımız ahşapları özel aramalar sonucu bulmaktayız. Çünkü bilmekteyiz ki bu ahşap kapı üretimimizde en önemli noktayı ahşap oluşturmakta. Ahşap kapı üretiminde kullanılan ahşap ne kadar kaliteli olursa üretilen ahşap kapıda kaliteli olmaktadır. Bu arayışı ve çabayı şimdi Oyma Ahşap Kapı modelimizde de göstermekteyiz. Bu ahşap kapı modelimizin üretimi diğer ahşap kapı modellerimizin üretiminden daha zordur. Çünkü bu ahşap kapı modelinin üretiminde öncelikle kalıp oluşturulur. Ardından da istenilen şekle göre ahşap oyulmaya başlanır ve ahşap kapı üretimine başlanır. Bu oyma işleminde sizin istediğiniz özel şekilde oyulabilir veya bizim katalog çizimlerimiz de yapılabilir.

Oyma Ahşap Kapı
Oyma Ahşap Kapı

Bunun dışında biz ahşap kapı üretiminde asla seri üretim tarzı yapmamaktayız. Sipariş geldikçe ahşap kapı üretimine başlanır. Bu tekniği uygulamakta ki en büyük sebebimiz ahşap kapı ürününü üretip köşeye koyup boş yere bekletmemek. Boş yere bekleyip eskiyeceğine sipariş geldiğinde ahşap kapı üreterek sizlere sıfır olarak teslim etmekteyiz. Bu ahşap kapı üretim tarzımızda herkesin aklına gelen soru ya geç üretilirse olmakta. Ama böyle bir durum söz konusu olmamakta. Uzun yıllardan bu yana beraber çalıştığımız ahşap kapı ustalarımız. Son derece hizlı bir şekilde bu Oyma Ahşap Kapı modelimizi ve diğer modellerimizi üretmekte. Ayrıca bu ahşap kapı üretimi tamamlandıktan sonra dayanıklılık için ustalarımız tarafında özel üretim bir vernikle verniklenir. Bu sayede ahşap kapı dış unsurlara rahatça uzun süre dayanır. Bu vernikleme işlemini özellikle dış mekanda kullanılacak ahşap kapı ürünlerimize daha fazla yapmaktayız.

Ahşap Kapı Modelleri

Tüm ahşap kapı modellerimiz sizin için özel olarak istek üzerine üretilmekte. Ayrıca ahşap kapı ürünümüz üretim aşamasından sonra sizlere nakil işleminde son derece korunaklı bir şekilde nakil edilmekte. Hiç bir şekilde ahşap kapı ürününüze zarar gelmemekte. ve bu işlem Oyma Ahşap Kapı ürünümüzde daha çok önem arz etmekte. Oyma işlemelere zarar gelmemesi için ahşap kapı ürününün oyma bölümleri özel olarak doldurulur. Bu sayede de ahşap kapı hiç bir şekilde zarar görmemekte. Bunun dışında biz markamız OttomanStyle olarak ahşap kapı ürünlerimizi oldukça uygun fiyatla sizlere sunmaktayız. İstanbul’un her yerine ahşap kapı imalatı ve nakliyesi yapılmakta. Eğer üretilen ahşap kapı da bir sorun olursa bizim tarafımızdan en kısa sürede giderilmekte. Ahşap kapı ve diğer ürünlerimiz hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçin.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?