Ahşap Kapı

ahşap kapı

Ahşap Kapı

Ahşap Kapı Fiyatları hakkında oldukça fazla bilgi birikimi olan Ottoman Style 19 senelik piyasa geçmişiyle diğer rakiplerinin bir adım önündedir.. Üretimde 10 senedir söz sahibi olan Ottoman Style her geçen gün yeni modeller ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

Profesyonel tasarımcılardan alınan destek ile kullanıcılara uygun modeller ortaya çıkartmaktadır. Ahşap Kapı Modelleri ,cami kapısı, otel kapıları, cafe kapıları ve çeşitli mekanlara canlılık ve farklılık katmak için kullanılmaktadır. Geleneksel tasarıma uygun olarak üretilen modeller Osmanlı desenlerini ve modellerini üzerinde bulundurmaktadır .Ahşap Kapı Modelleri üzerindeki tasarımlar profesyonel ustalarımız tarafından el oymacılığı ile işlenmektedir.

Ahşap Kapı Fiyatları

Her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak üretilmektedir. Özel vernikleme tekniği ile senelerde her türlü yağmur, toz, rüzgar ve kara karşı dayanıklıdır. Ürünlerimiz her zaman Ottoman Style garantisi altındadır. Ürünlerdeki boya atma, kabarma, dökülme ve desenlerde yok olma gibi durumlarda bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap Kapı Modelleri

Ottoman Style olarak ürettiğimiz ahşap kapı modelleri senelerdir onlarca yerde ve mekanda kullanılmaktadır. Şuana kadar her hangi bir sorun yaşanmamıştır. Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile üretilmektedir ve kesinlikle fabrikasyon üretim yapılmamaktadır. Ürünlerimizde en kaliteli ahşaplar kullanılmaktadır. Ustalarımız tarafından ahşapların kontrolü ve testleri yapıldıktan sonra üretime sokulmaktadır.

ahşap kapı

Sizde mekanlarınıza, yaptırdığınız camilere kapı arıyorsanız modellerimiz tam sizin için. Şuanda piyasada ki camilerin ve mekanlarım kapıları genellikle çelik kapı ve benzeri ürünlerden yapılmaktadır. Siz onlardan ayrılmak ve farklı olmak istiyorsanız sizde modellerimizi tercih edebilirsiniz. Ondan fazla model ve sınırsız renk yelpazemiz ile sizler için en uygun kapıyı üretmeye hazırız. Unutmayın misafirlerinizin ilk göreceği yer kapınızdır. Kapınız müşterileriniz yada misafirleriniz üzerinde bir etki yaratmalı sizi yansıtmalıdır.

 

Mekanlarınız tadilatta yada yaptırdığınız cami bitmek üzere ise hemen bizim ile iletişime geçin ve mekanınıza uygun kapıyı hemen üretelim. Gezici ekibimiz hızlı bir şekilde yanınıza gelip ölçü alır. Daha sonra birlikte model ve renk seçimini yaptıktan sonra bir fiyat teklifi yapacaklardır. Anlaşma yapıldıktan sonrada hızlı bir şekilde üretime başlanmaktadır. Anlaşma sırasında verilen tarihten önce size teslim edilmeye çalışılmaktadır. Bizim ile her zaman iletişime geçebilir kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

 

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?