Osmanlı Dekorasyonu

osmanlı dekorasyonu

Osmanlı Dekorasyonu

Osmanlı Dekorasyonu ve Osmanlı Dekorasyonu Ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için ve sormak istediğiniz her türlü soru için bize ulaşınız. Evlerimizde kullandığımız mobilyalar da olduğu gibi Şark odası takımlarında da aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarlar  Osmanlı kültürünü yansıtmamızda çok büyük yardımcılar ve evlerimizde yada Osmanlı Dekorasyonu yapılacak ortamlarda ayrı bir renk ve dekor ortaya çıkarmaktadır.

Bu iki temel eşyanın dışında kullanılabilecek diğer aksesuarları olarak bir kaçını burada paylaşalım. Birincisi kilim yada halıdır. Kilimi ister yere serin ister duvara asın iki şekildede hoş ve otantik bir tasarım sunmaktadır. Fakat duvara asacağınız ufak da olsa bir kilim yada halı ortama sıcak hava katacaktır. Diğer bir eşya olarak sehpa yada masa. Tabi bu masa modern tasarımlı olmaması gerekiyor. Naturel yada ham görünümlü bir ağaç masa olabilir. Yada şark köşesi kumaşları ile imal edilmiş bir masa olabilir. Diğer bir eşya bakır sini, bakır semaver yada çaydanlık olabilir bunlarda odanıza aksesuarlar ile süslemeniz için temel öğlerdendir.

Osmanlı Dekorasyonu Aksesuarları

Osmanlı Dekorasyonu ve Aksesuarları konusunda 18 yıldır hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden devam eden Şark kültürünü ülkemizde ve yurt dışında yayılmasında en büyük hizmeti sunan Ottoman Style olarak sizlere Osmanlı Sediri ve şark odası tasarımlarında yeni moda ile harmanlanmış modern ürünlerimiz ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Şark köşesi takımlarımız sadece evlerde değili birçok kamu ve otel gibi yerlerde günümüzde hızlıca yayılmaktadır.

osmanlı dekorasyonu

Osmanlı Dekorasyonu ne olabilir yada aksesuarları nasıl olmalı gibi soruları kendinize sorduğunuzu hisseder gibiyiz. Osmanlı Ev Dekorasyonu genel olarak ahşap ve işlemeli sehbalar,  yine bu sehbaların üzerinde kullanacağımız sehbaların üzerini örtmek için kullanacağımız özel kumaşlar ve bu kumaşların üzerinde özel el yapımı işlemeli masa örtüleri, bakır cezveler, Şark odası için özel yapılmış minderler yer de yine Osmanlı motifli özel halı ve kilimlerden oluşur.

Osmanlı dekorasyonu ürünlerinin ve aksesuarları bu kadar hızlı bir şekilde kişiler tarafından sevilmesi ve günümüzde moda olarak tercih edilmesinin sebebi diğer mobilyalara göre daha çok dayanıklı ve sağlık açısından yararlı olmasıdır.

Ürünlerimizin tamamı el işçiliği ile yapılmaktadır. Kesinlikle fabrikasyon bir üretim yapılmamaktadır.

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?