Ahşap Ofis Takımları

Ahşap Ofis Takımları

Ahşap Ofis takımları, bu takımlar 3 ana mobilyadan oluşmaktadır.Bunlar dolap,masa ve sandalyedir.Büro masası çalışma masası ve toplantı masası olarak ikiye ayrılır. Ofisinizde kalabalık toplantılarda toplantı masasını kullanırken, özel toplantılarda çalışma masanızı kullanabilirsiniz. Burada en önemli ve dikkat etmeniz gereken ürün büro masasıdır.Uzun çalışma saatlerinizi tamamı burada geçeceği için ergonomi ve bel sağlığınız için büro masası seçimi önemlidir.

Ahşap Ofis Takımları

Ottoman Style’ın 19 senelik tecrübesi ile üretilen eşsiz ve rakipsiz ürünlerindendir. Ürünlerin tamamı el işçiliği ile yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından her desen ince ince kendi elleri ile işlenmektedir. Kesinlikle fabrikasyon üretim söz konusu değildir. Ahşap ofis takımları , çalışma odanızı ve ofisinize farklı bir hava katacak. Diğer rakiplerimizin aksine biz ahşap ofis takımlarımıza ömür boyu garanti veriyoruz. Her türlü kullanışa uygun olan ahşap ofis takımlarımız sizleri yarı yolda bırakmayacaktır. Ofisinde Osmanlı dokunuşları isteyen müşterilerimiz için en doğru seçimdir. Ahşap Ofis Mobilyalarımızın üzerine işlediğimiz motifler eskiden Osmanlı saray odalarında kullanılan desenlerdir ve profesyonel eller tarafından işlenmektedir.

 

Ahşap Ofis Mobilyaları

Ahşap ofis mobilyaları, ürünlerimizi tamamı birinci sınıf ağaçlardan yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılacak ağaçlar özenle seçilmektedir ve kesinlikle çürük ve sorunlu ağaçlar kullanılmamaktadır. Ahşap ofis mobilyaları, ofisinizde klasikliği ve modernliği bir arada harmanlayacak ve müşterileri hizmetinizin yanında ofisinizin farklılığı ve klasikliği ile de tekrar cezbedeceksiniz.Ahşap ofis mobilyaları üzerine işlenen motiflerde zarar görmesin deforme olmasın diye işlemler bittikten sonra özel vernikleme ve kaplama yöntemi ile korumaya alınır ve uzun yıllar boyunca sizlere hizmet etmek için hazır hale getirilir.

 

Ahşap Büro Mobilyaları Fiyatları

Ahşap Büro Mobilyaları Fiyatları, size sunduğumuz bu kaliteli ahşap ofis takımları için makul bir fiyat bulunmaktadır. Kaliteli ahşaptan yapılan, fabrikasyon üretimi olmayan, her deseni tek tek el oymacılığı ile yapılan ahşap ofis takımları sizin ofisinize farklı bir hava katacak ofisinizde Osmanlı dokusunu hissedeceksiniz.

Ahşap Ofis Mobilyaları çeşitlerimizi ve modellerimizi geniş ürün kataloğumuzdan görebilirsiniz. Ahşap Ofis Mobilyaları Galeri ‘ye tıklayarak göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz ürün için fiyat teklifi almak için bizim ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?