Ahşap Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası

Ahşap Yatak Odası, yeni evlenecek çiftler yada yatak odasından sıkılan aileler için yeni ve farklı bir tasarımı isteyenler için bir seçenek olan Ahşap Yatak Odası odanıza farklı bir dokunuş olacak. Sıradan ve tek düze olan her mağazada bulunan tasarımların dışına çıkarak bir mobilya olmaya adaydır.Yatak odasında olması gereken ürünlerin başında yatak ,yatak başlığı, dolap ve komedin diyebiliriz.

Ahşap yatak odası

Ahşap Yatak Odası Dolabı

Geniş ve derin olmalıdır ki kıyafetlerinizi rahatlıkla almalı ve sıkışık olmamalıdır. İçinin yanı sıra dış görünüşü de önemlidir. Ahşap Yatak Odası Dolabı tasarımlarımız tamamen kendi tasarımcılarımız tarafından hazırlanıp, göze hitap etmesi ve dikkat çekici olması için çaba gösterilmiştir. Tasarımları tek tek el oymacılığı ile dolaba işlenmektedir. Ondan fazla Dolap Modeli bulunmaktadır ve modellerin tamamı benzersiz ve eşsizdir. Oymalar el ile yapıldığı için kesinlikle benzerinin bulunması imkansızdır. Ahşap Yatak Odası Beyaz renk en çok tercih edilen renktir ve bulunduğu odayı hem geniş hem de ferah göstermektedir.

 

Ahşap Yatak Odası Fiyatları

Ahşap yatak odası fiyatları modele , ölçülere ve renge göre farklılık göstermektedir. Ahşap Yatak Odaları Galeri’ kısmından modellerimize bakabiliri ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı birinci kalite ağaçlardan üretilmektedir ve kesinlikle sorunlu, çürük ve budaklı ağaçlar kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz fabrikasyon üretimi değildir. Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellikte budur. Ürünlerimizin tamamı ömür boyu garantilidir. Yatak Odası Modelleri üzerindeki desenlerin tamamı el oymacılığı ile yapılmaktadır ve desenler kaybolmaması için özel vernikleme yöntemi ile mobilya ve desenler uzun yıllar boyunca bozulmadan ve deforme olmadan gidecektir. Ürünlerimizden memnun olmadığınız durumda hemen çözüme kavuşturup sorunları çözeriz.

Ahşap Yatak Odası Başlıkları

Odanıza farklılık ve canlılık katacak önemli parçalardan biridir. Yatak odasının yıldızı olan yatak odası başlıkları sizin zevkinize gidecek şekilde tasarlanmıştır .Tasarımlar tamamen işinin ehli olan tasarımcılarımız tarafından yapılmaktadır. Şuan elimizde 20 model bulunmaktadır ve bu modeller üzerine yeni modeller eklenmektedir. Yatak odası seçerken uyumu yakalamak ve odayı daha da canlandırmak için başlık seçimi önemlidir. Yatak odası takımlarımızı tamamı iç mimarlar tarafından hazırlanmaktadır ve renk uyumunu ve ürünlerin bütünlüğünü sağlayacak şekilde dizayn edilmektedir. Başlıklardaki işlemeler ve oymalar diğer ürünlerimizde olduğu gibi profesyonel ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

İşlemelerin daha uzun süre dayanabilmesi ve daha dikkat çekici olması için özel vernikleme yöntemi ile verniklenmektedir. Ottoman Style farkı ile yatak odanız eşsiz ve benzersiz olacaktır.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?