Cami Kapısı

Cami kapısı Osmanlıdan bu yana önemli bir unsurlardan biridir. Cami yapımında caminin dış ve iç tasarımına gösterilen önem aynı hassasiyetlikle cami kapılarına da gösterilmektedir.Cami kapısı  Caminin dış tasarımı ile iç tasarımının bütünleşmesini sağlayan em önemli unsurlardan biridir değil en önemlisidir. Siz de yeni bir cami yaptırıyorsanız yada mevcut bir camiye hayır yapmak istiyorsanız bir kapı yaptırarak bunu yapabilirsiniz. Cami kapılarına işlenen işlemeler sayesinde camiye daha tarihi bir yapı kazandırabilirsiniz.

cami kapısı

Cami Kapısı İmalatı

Cami kapısı imalatı nasıl yapılır diye düşünüyorsanız hemen kafanızdaki soru işaretini giderelim. Bir camiye çelik kapı yaptırmak caminin yapısını ve uyumunu bozar. Cami kapısı  Bizim ürettiğimiz cami kapıları tamamen el işçiliğidir ve kesinlikle fabrikasyon üretim değildir. Uzun yıllar boyunca kalitesini bozmaz,  yıpranmaz üzerine uyguladığımız özel vernikleme yöntemi ile soğuk, sıcak, kar, yağmur gibi hava şartlarına dayanıklıdır. Kesinlikle kabarma şişme yada boya atma gibi sorunlar olmaz.

Cami Kapısı Modelleri

Cami kapısı modelleri, caminizin yapısına uygun tasarımlar ile caminize en uygun modeller ile hizmet vermekteyiz. Cami kapıları için işlenen motifler eski osmanlı desenleridir ve her işlenen motif profesyonel ve işinin ehli ustalarımız tarafından tamamen el oyması olarak işlenmektedir. Bizi diğer rakiplerimizden ayıran en önemli özellik işinin ustası çalışanlarımız sayesinde kusursuz ve eşsiz bir ürün çıkarmamızdır.

Cami kapıları her cami için özel olarak üretilir önce ölçüm yapılır daha sonra istediğiniz modelde el işçiliği ile üretilir.

Cami Kapısı Fiyatları

Bizim ile iletişime geçerek fiyat alabilir ve ölçü almamız için randevu isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. ölçüm için profesyonel ekibimizi gönderip caminiz için en ideal ölçülerde dikkat çekici albenisi olan el oyması tasarım için fiyat çıkaracaktır. Dinimizin en önemli unsuru olan camimizin daha güzel görünmesi için her zaman elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Uygun fiyatlarımızı ile her caminin el oymalı fabrikasyon üretim olmayan eşsiz bir kapısı olmasını hayal ediyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Dinimizin mabeti için her zaman çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Modellerimizi görmek için Cami Kapısı Galeri kısmından göz atabilir size en uygun kapı modelini beğenip bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?