Osmanlı Tahtı

Osmanlı Tahtı

Osmanlı tahtı,  evinizde yada ofisinizde eski Osmanlı padişahlarının tahtlarına sahip olabilmeniz, o rahatlığı ve şehameti kavuşmanızı sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Osmanlı geleneklerinden, göreneklerinden ve tasarımlarından esinlenerek üretilmiştir. Modellerimizin tamamı işinin ehli tasarımcılarımız tarafından Osmanlı dokusunu kaybetmeden oluşturulmaktadır. Evinizin baş köşesinde çok farklı ve sıradan olmayan bir tasarım sayesinde evini baştan aşağı değişmiş olacak. Klasik oda formundan çıkacaktır. Şark köşesi modellerimizi yanında ayrı bir bütünlük katacak olan taht siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Osmanlı Tahtı Mobilya

Sadece evinizde değil farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin sünnet düğünlerinde, kına gecelerinde ve düğün salonlarında da kullanılabilir. Eğer bir organizasyon şirketiniz var ise alıp aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Farklı organizasyonlarda kiraya verebilirsiniz. Siz değerli müşterilermize bu hizmeti vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Nadir üreticilerden olan Ottoman Style eski Osmanlı tasarımlarını evlerinize ve ofislerinize taşıyoruz.Geniş şark köşesi modellerimiz ayrıca ahşap yemek odası takımları ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Osmanlı Tahtı 1

Osmanlı Tahtı Modelleri

Osmanlı Tahtı Modelleri, siz değerli müşterilerimiz için iç mimarlarımız ve tasarımcılarımız tarafından özel olarak üretilen modellerimiz herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Üzerindeki işlemelerin tamamı profesyonel ustalarımız tarafından el işçiliği ile yapılmaktadır. Hiç bir şekilde fabrikasyon üretim yapılmamaktadır. Ottoman Style’ı diğer rakiplerimizden ayıran en önemli özellik fabrikasyon üretim yapılmamasıdır. Tüm ürünlerimizi birbirinden benzersiz ve tektir. Çünkü el işçiliği ile üretildiği için birebir aynı olması şansı yoktur.

 

Osmanlı Tahtı Fiyatları

Ustalarımız tarafından özen ile üretilen tahtlarımız sizlere cüzi bir fiyat karşılığında sizin olabilir. El oymacılığı ile yapılan her bir işlemesi tek tek işlenen kesinlikle tek düze fabrikasyon üretimi olmayan bir tahttır. Altın varaklı, sedefli ve sade renk seçenekleri mevcuttur.

Osmanlı Tahtı Galeri kısmından modellerimizi inceleyebilir beğendiğiniz modeller hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sonunda ölçüm ve fiyat teklifi için randevu alabilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?