Şark Köşesi Kastamonu

Şark Köşesi Kastamonu

Şark Köşesi Kastamonu hizmetimizde sizlere hiç bir zaman modası geçmeyen şark köşesi ürünlerimizi sunuyoruz. İnce ince işlenen ahşaptan sizlere ülkemizde ki en kaliteli şark köşesi iskeletini oluşturuyoruz. Ve bu iskeletin üzerine en sağlam kumaşlardan ve süngerlerden elde ettiğimiz şark köşesi minderi ile son dokunuşu yapıyoruz. Bu şekilde sizlere en profesyonel üretime sahip olan şark köşesi takımı ile hizmet veriyoruz. Bizler tüm modellerimizde atalarımızdan bize kalan üretim anlayışı ile üretim yapıyoruz. Ama tabi ki de bu üretim anlayışına günümüzün çizgilerini katıyoruz. Bu şekilde de sizlere en şık şark köşesi modelleri ile hizmet veriyoruz. Kısaca geçmişi güncel dokunuşlar ile günümüze taşıyoruz. Ottoman Style ile her zaman en kalitelisi sizler ile.

Şark Köşesi Kastamonu

Öncelikle şark kelimesinin anlamını bilmek gerekir ki şark Arapça doğu anlamına gelen bir kelimedir. Şark köşesi de Osmanlı kültürünün bir parçası olarak. Yere yakın oturma alanlarının olması rahat ve aydınlık ortamlar, el işlemesi kilimler, bakır sini ve cezveler gibi Osmanlı döneminde kullanılan eşyaların kullanılarak oluşturulduğu alanlardır. Pek çok insan gittiği mekanlarda bu tarzda bir köşe olduğunu gördüğünde o bölüme oturmayı tercih etmektedirler. İşte Şark köşesi Kastamonu denildiğinde de burada yaşayan kişiler evlerinde ya da iş yerlerinde. Bu tarz bir alan oluşturabilecekleri gibi şark köşeleri ilgi çekici. Ve Osmanlı ihtişamını sunan mekanların bulunduğu bir şehirdir. Osmanlı sedirleri, el işlemesi kilimler ve otantik bir hava insanın ruhunu dinlendirmesi ve kendini iyi hissetmesi için en iyi yol olmaktadır.

Şark Köşesi Kastamonu-2
Şark Köşesi Kastamonu-2

Otantik havanın oluşturulmak istendiği her yerde şark köşesi oluşturulabilir. Zaten neredeyse bütün insanlar için şark köşesi oldukça etkileyici ve kendini rahat ettikleri bir yerdir. Ve bu şekilde bir dekorasyon istemektedirler. Kimi insan evinin bir odasını ya da salonunun bir köşesini şark köşesi olarak düzenlemektedir. Evlerinde bu imkanı olmayan kişiler için ise kafeler, restoranlar bir bölümlerini şark köşesi olarak düzenlemekte. Ve bu konsepti tercih eden insanlara sunmaktadırlar. Turizmin kalbinin attığı bu şehrimizde sürekli olarak turistlerin de geldiği bir şehirdir. Ve Şark Köşesi Kastamonu burada bulunan otellerin de lobilerinde kullanılmaktadır. Dernek, vakıf ya da iş yerlerinde de son yıllarda en çok tercih edilen konsept şark köşesi olarak dikkat çekmektedir. Bu dekorasyonun yapılması için özel olarak hizmet veren firmaların olması da büyük bir kolaylık getirmektedir. İşletmelerin bahçelerinde de şark köşesi olduğunda daha fazla ilgi çektiği görülmektedir.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?