Villa Kapısı

Villa Kapısı

Villa Kapısı hizmetimiz ile Ottoman Style markamız ile sizler ile birlikteyiz. Uzun süreden bu yana sizlere iç mekan ve dış mekan ahşap ürünleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Ve bu hizmet verdiğimiz süre zarfında sürekli alanında en iyi ustalar ile çalıştık. Ayrıca bu üretimlerimizde de sürekli en kaliteli ürünleri kullandık. Bu sayede sizlerin beğenisini her seferinde kazanmış olduk. Ama Ottoman Style olarak yine de her fırsatta sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizi geliştirmek için elimizden geleni yaptık. Güncel moda ne ise sizlere onu en kaliteli şekilde aktarmaya çalıştık. Ve bunu yaparken de sizlere hep en uygun fiyatları sunduk. Bunun dışında yine sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetler de elimizi çabuk tuttuk.

Villa Kapısı

Ve hizmet süresini en aza indirmeye çalıştık. Sizi ve sevdiklerinizi kalite ve güzellik ile en kısa sürede buluşturmak için elimizden geleni yaptık. Evet sizlere birazda son hizmetimiz olan Villa Kapısı hizmetimizden bahsetmek isteriz. Öncelikle gelişen yüz yılda eski korunaksız kapılar yerlerini sağlam dayanıklı çelik kapılara bıraktı. Ama bu kapılar hiç bir zaman korunaklı olduğu kadar güzel olamadılar. Bizler de markamız Ottoman Style olarak sizlere eski kapıların güzelliği ile yeni kapıların güvenilirliğini birleştirerek sunduk. Yaptığımız tüm kapılarda sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaçladık. Ve yapılan tüm çalışmalarımızı bu kapsamda yaptık. Aslında bir yerde de en güzelini yaptık diye düşünüyoruz.

Villa Kapısı-2

Bizler markamız Ottoman Style olarak hiç bir zaman hadi şu işi yapalım da bitsin gitsin kafasında bir iş yapmadık. Eğer sizlere yeni bir hizmet sunacak isek bunu enine boyuna düşünerek sunduk. Ve yine eğer düşünmelerimiz sonucunda bu yapacağımız hizmet ile sizleri memnun edemeyeceğimize karar verdiysek yapmadık. Ottoman Style olarak para kazanmaktan önce sizleri ve sizlerin beğenisini kazanmayı amaçladık. Bu son hizmetimiz olan Villa Kapısı hizmetimizde de yine bu düşünceler ile derin bir şekilde fikir alışverişi yaparak bu işi yapabileceğimize karar verdik. Ve bunun sonucunda en kaliteli en güzel şekilde olacak olan bu villa kapılarını üretmeye başladık.

Dayanıklı Villa Kapıları

Ottoman Style olarak atalarımızdan gelen üretim anlayışı ile sizlere her gün her seferinde en güzel ürünleri üretmek için çabaladık. Yine aynı şekilde Villa Kapısı üretimlerimizi de bu mantık ile yaptık. Biraz da bu villa kapıları üretimimizden bahsetmek gerekir ise. Öncelikle bizler bu üretime villanın tüm dekorasyon işleri bittikten sonra başlıyoruz. Çünkü kaliteli olması kadar yapıldığı mekana uyum sağlaması da önemli. Bizler de Ottoman Style olarak bu yüzden üretime evin iç ve dış tasarımı dekorasyonu bittikten sonra başlıyoruz. Ve bu dekorasyona uygun kapılar üretiyoruz. Sizin hayal gücünüz ne isterse bizler onu sizler için üretebiliyoruz. Ve bu sayede sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz.

Villa Kapısı-3

Bu Villa kapısı modelleri Üsküdar merkezli Ottoman Style Kaya Furniture tarafından titizlikle yapılır. Bir evi gösteren en önemli ve değerli yer giriş kapısıdır. Öyle ki eski zamanlardan günümüze kadar olan tüm süreçlerde en değerli yapıların konuşulduğu yer kapıdır. Villa kapısı bir villanın adeta gerdanına takılan takı gibi değerlidir. İçinde bulunduğumuz yılda villa kapısı büyük yeni projelerde çok titizlikle ele alınmaktadır. Daha önceden yapılan villa kapılarının yenilenmesi talepleri ise sıklıkla karşımıza çıkan bir durumdur. Bizler ise müşterilerimizi kırmadan ivedi bir şekilde onların bu isteklerine karşılık veriyoruz. Sürekli de söylediğimiz gibi sizlerin beğenisi bizler için oldukça önem arz etmekte.

Villa Kapıları Modelleri

Bu bahsettiğimiz Villa kapısı usta ellerden özenle ve son derece titizlikle yapılmalıdır. Villa görselliğine uygun bir tasarım önce planlanmalıdır. Daha sonra ustalarımızın kusursuz işçiliği ile işlenmelidir. Ottoman Style olarak her yaptığımız villa kapısını bir sanat eseri olarak görüyor ve buna göre tasarımlarımızı şekillendiriyoruz. Tarihi villalarda ilk zamanlarda yapılan villa kapılarının orijinalliğine ve işçiliğine bilhassa önem veriyoruz. Bu tarihi saçma bir çalışma ile rezil etmiyoruz. Yapılan villanın mimari dokusuna uygun üretimler yaparak binayı komik duruma düşürmüyoruz. Sonuç olarak bir kapı deyip geçmemeliyiz. Bir kapı uygulandığı binanın değerini arttırabildiği gibi değerini de düşürebilir. Bizler Kaya Furniture olarak sürekli bu bilinç ile çalışıyoruz.

Villa Kapısı-4

Dediğimiz gibi Villa kapısı yapılırken dikkat edilmesi gereken süreçlerden birisi de dayanıklı olmasıdır. Villa kapıları üretilirken kullanılan ağaç malzemesinden, üzerindeki işlemelerine kadar çok dikkat edilmelidir. Öyle ki yaptığımız tüm villa kapılarını 10 yıl garanti ile sabitliyoruz. 10 Yıl boyunca hiç bir deformasyona uğramadan kullanılabilecek kapıları üretiyoruz. Peki 10 yıl çok az bir süre değil mi? Evet biz de öyle düşünüyoruz, burada bahsettiğimiz 10 yıl villa kapısı garantisi en uygun dediğimiz villa kapısıdır. Villa kapısının ne kadar değerli ve önemli olduğunu bildiğimizden daha kalitesiz olan hiç bir kapıyı üretmiyoruz. Üretimlerimizde villa kapılarını daha dayanıklı hale getirmek için her türlü çalışmayı yapıyoruz.

Garantili Villa Kapıları

Dayanıklı üretimler yapıyoruz peki nasıl ? Şimdi biraz da bundan bahsedelim Villa kapısı üretilirken dış etkenlerden güneş, yağmur, dolu ve tüm sert hava koşullarına dayanıklı olarak üretilir. Kapılar yıllar sonrada daha dün yapılmış hissi ile birlikte titizlik ve özen kokar. Estetik ve modern villa kapısı modellerinde kompak lamine, kompozit kaplamalar ile desteklemekte ve güçlendirmekteyiz. Aynı zamanda üretimini yaptığımız kapılara uzun yıllar garanti vermekteyiz. Her hangi bir sorun ile karşılaşırsanız hızlı bir şekilde teknik destek ekibimiz ile sizlerin yardımına yetişmekteyiz. Ama biz üretimini yaptığımız kapılara sonuna kadar güvenmekteyiz. Ve ömür boyu garanti vermekteyiz. Dediğimiz gibi bizler Ottoman Style olarak üretimlerimize güveniyoruz.

Villa Kapısı-5

Bizim üretimlerimiz için Villa kapısı fiyatları üretilecek olan kapının tüm özellikleri ile paralel olarak ilerlemektedir. Bir villa kapısı üretimi için kullanılacak malzemeden, işçilik ve üretim aşamasında geçen zaman ölçülmektedir. Tüm üretim yapılacak olan kapılar garanti kapsamı altında ve size en doğru villa kapısını sunabilmek için gerekli olan yapıdadır. Bu mimari projenin ana dokusunda insanın ruhuna ve göz zevkine hitap eden tasarımlarla özel üretilen kapılar vardır. Tüm villa kapısı fiyatları için önce gelip kapı ölçüsünün alınması gerekir. Daha sonra istenilen kapının projesi ve detayları konuşulmalıdır. Sizin talep edeceğiniz şekilde bizimde mükemmel işçiliklerle tasarladığımız kapıların en son üretim aşamasına kadar olan kısmı tamamlanmalıdır. Daha sonra villa kapısı fiyatlandırmaları yapılır ve anahtar teslim olarak kapı üretilir takılır.

Ottoman Style Villa Kapıları

Son olarak bir evin dış kapısı evin içerisinde geçirilecek mükemmel zamanların başlangıcıdır. Evin iç kısmına girmeden önce göreceğiniz güzel bir kapı sizin içinizi ferahlatır. Bir çok villa kapısı tasarımına sahip olan Ottoman Style istediğiniz şekilde villa kapısı projesi yapar ve üretir. Villa kapıları usta eller ve profesyonel hazırlanan villa kapısı projesi sayesinde kusursuz bir şekilde üretilir. Tüm yapılan üretimler ısı yalıtımı ve güvenliğin en üst düzeyde olacak şekilde üretilir. Kapıların el işçiliği ile güzelleştirilmesi ve mükemmel aksesuarlar ile kusursuzlaşması sağlanır. Kısacası Ottoman Style üretimindeki Villa Kapısı bu şekilde. Eğer sizler de bu hizmetimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizim ile iletişime geçin.

 

bir yorum bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
👋Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TAKip