Villa Kapısı

Villa Kapısı

Villa Kapısı hizmetimiz ile Ottoman Style markamız ile sizler ile birlikteyiz. Uzun süreden bu yana sizlere iç mekan ve dış mekan ahşap ürünleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Ve bu hizmet verdiğimiz süre zarfında sürekli alanında en iyi ustalar ile çalıştık. Ayrıca bu üretimlerimizde de sürekli en kaliteli ürünleri kullandık. Bu sayede sizlerin beğenisini her seferinde kazanmış olduk. Ama Ottoman Style olarak yine de her fırsatta sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizi geliştirmek için elimizden geleni yaptık. Güncel moda ne ise sizlere onu en kaliteli şekilde aktarmaya çalıştık. Ve bunu yaparken de sizlere hep en uygun fiyatları sunduk. Bunun dışında yine sizlere vermiş olduğumuz tüm hizmetler de elimizi çabuk tuttuk.

Villa Kapısı

Villa Kapısı Ahşap Modelleri ve Fiyatlarını en iyi kalitede üretmek için ve hizmet süresini en aza indirmek için kalite standartlarımızı en üst düzeye çıkarttık. Sizi ve sevdiklerinizi kalite ve güzellik ile en kısa sürede buluşturmak için elimizden geleni yaptık. Evet sizlere birazda son hizmetimiz olan Villa Kapısı hizmetimizden bahsetmek isteriz. Öncelikle gelişen yüz yılda eski korunaksız kapılar yerlerini sağlam dayanıklı çelik kapılara bıraktı. Ama bu kapılar hiç bir zaman korunaklı olduğu kadar güzel olamadılar. Bizler de markamız Ottoman Style olarak sizlere eski kapıların güzelliği ile yeni kapıların güvenilirliğini birleştirerek sunduk. Yaptığımız tüm kapılarda sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaçladık. Ve yapılan tüm çalışmalarımızı bu kapsamda yaptık. Aslında bir yerde de en güzelini yaptık diye düşünüyoruz.

Villa Kapısı
Villa Kapısı

Bizler markamız Ottoman Style olarak hiç bir zaman hadi şu işi yapalım da bitsin gitsin kafasında bir iş yapmadık. Eğer sizlere yeni bir hizmet sunacak isek bunu enine boyuna düşünerek sunduk. Ve yine eğer düşünmelerimiz sonucunda bu yapacağımız hizmet ile sizleri memnun edemeyeceğimize karar verdiysek yapmadık. Ottoman Style olarak para kazanmaktan önce sizleri ve sizlerin beğenisini kazanmayı amaçladık. Bu son hizmetimiz olan Villa Kapısı hizmetimizde de yine bu düşünceler ile derin bir şekilde fikir alışverişi yaparak bu işi yapabileceğimize karar verdik. Ve bunun sonucunda en kaliteli en güzel şekilde olacak olan bu villa kapılarını üretmeye başladık.

Dayanıklı Villa Kapıları

Ottoman Style olarak atalarımızdan gelen üretim anlayışı ile sizlere her gün her seferinde en güzel ürünleri üretmek için çabaladık. Yine aynı şekilde Villa Kapısı üretimlerimizi de bu mantık ile yaptık. Biraz da bu villa kapıları üretimimizden bahsetmek gerekir ise. Öncelikle bizler bu üretime villanın tüm dekorasyon işleri bittikten sonra başlıyoruz. Çünkü kaliteli olması kadar yapıldığı mekana uyum sağlaması da önemli. Bizler de Ottoman Style olarak bu yüzden üretime evin iç ve dış tasarımı dekorasyonu bittikten sonra başlıyoruz. Ve bu dekorasyona uygun kapılar üretiyoruz. Sizin hayal gücünüz ne isterse bizler onu sizler için üretebiliyoruz. Ve bu sayede sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz.

Villa Kapısı
Villa Kapısı

Bu Villa kapısı modelleri Üsküdar merkezli Ottoman Style Kaya Furniture tarafından titizlikle yapılır. Bir evi gösteren en önemli ve değerli yer giriş kapısıdır. Öyle ki eski zamanlardan günümüze kadar olan tüm süreçlerde en değerli yapıların konuşulduğu yer kapıdır. Villa kapısı bir villanın adeta gerdanına takılan takı gibi değerlidir. İçinde bulunduğumuz yılda villa kapısı büyük yeni projelerde çok titizlikle ele alınmaktadır. Daha önceden yapılan villa kapılarının yenilenmesi talepleri ise sıklıkla karşımıza çıkan bir durumdur. Bizler ise müşterilerimizi kırmadan ivedi bir şekilde onların bu isteklerine karşılık veriyoruz. Sürekli de söylediğimiz gibi sizlerin beğenisi bizler için oldukça önem arz etmekte.

Villa KAPISI Modelleri

Bu bahsettiğimiz Villa kapısı usta ellerden özenle ve son derece titizlikle yapılmalıdır. Villa görselliğine uygun bir tasarım önce planlanmalıdır. Daha sonra ustalarımızın kusursuz işçiliği ile işlenmelidir. Ottoman Style olarak her yaptığımız villa kapısını bir sanat eseri olarak görüyor ve buna göre tasarımlarımızı şekillendiriyoruz. Tarihi villalarda ilk zamanlarda yapılan villa kapılarının orijinalliğine ve işçiliğine bilhassa önem veriyoruz. Bu tarihi saçma bir çalışma ile rezil etmiyoruz. Yapılan villanın mimari dokusuna uygun üretimler yaparak binayı komik duruma düşürmüyoruz. Sonuç olarak bir kapı deyip geçmemeliyiz. Bir kapı uygulandığı binanın değerini arttırabildiği gibi değerini de düşürebilir. Bizler Kaya Furniture olarak sürekli bu bilinç ile çalışıyoruz.

Villa Kapısı
Villa Kapısı

Dediğimiz gibi Villa kapısı yapılırken dikkat edilmesi gereken süreçlerden birisi de dayanıklı olmasıdır. Villa kapıları üretilirken kullanılan ağaç malzemesinden, üzerindeki işlemelerine kadar çok dikkat edilmelidir. Öyle ki yaptığımız tüm villa kapılarını 10 yıl garanti ile sabitliyoruz. 10 Yıl boyunca hiç bir deformasyona uğramadan kullanılabilecek kapıları üretiyoruz. Peki 10 yıl çok az bir süre değil mi? Evet biz de öyle düşünüyoruz, burada bahsettiğimiz 10 yıl villa kapısı garantisi en uygun dediğimiz villa kapısıdır. Villa kapısının ne kadar değerli ve önemli olduğunu bildiğimizden daha kalitesiz olan hiç bir kapıyı üretmiyoruz. Üretimlerimizde villa kapılarını daha dayanıklı hale getirmek için her türlü çalışmayı yapıyoruz.

Garantili Villa KAPISI

Dayanıklı üretimler yapıyoruz peki nasıl ? Şimdi biraz da bundan bahsedelim Villa kapısı üretilirken dış etkenlerden güneş, yağmur, dolu ve tüm sert hava koşullarına dayanıklı olarak üretilir. Kapılar yıllar sonrada daha dün yapılmış hissi ile birlikte titizlik ve özen kokar. Estetik ve modern villa kapısı modellerinde kompak lamine, kompozit kaplamalar ile desteklemekte ve güçlendirmekteyiz. Aynı zamanda üretimini yaptığımız kapılara uzun yıllar garanti vermekteyiz. Her hangi bir sorun ile karşılaşırsanız hızlı bir şekilde teknik destek ekibimiz ile sizlerin yardımına yetişmekteyiz. Ama biz üretimini yaptığımız kapılara sonuna kadar güvenmekteyiz. Ve ömür boyu garanti vermekteyiz. Dediğimiz gibi bizler Ottoman Style olarak üretimlerimize güveniyoruz.

Villa Kapısı-5

Bizim üretimlerimiz için Villa kapısı fiyatları üretilecek olan kapının tüm özellikleri ile paralel olarak ilerlemektedir. Bir villa kapısı üretimi için kullanılacak malzemeden, işçilik ve üretim aşamasında geçen zaman ölçülmektedir. Tüm üretim yapılacak olan kapılar garanti kapsamı altında ve size en doğru villa kapısını sunabilmek için gerekli olan yapıdadır. Bu mimari projenin ana dokusunda insanın ruhuna ve göz zevkine hitap eden tasarımlarla özel üretilen kapılar vardır. Tüm villa kapısı fiyatları için önce gelip kapı ölçüsünün alınması gerekir. Daha sonra istenilen kapının projesi ve detayları konuşulmalıdır. Sizin talep edeceğiniz şekilde bizimde mükemmel işçiliklerle tasarladığımız kapıların en son üretim aşamasına kadar olan kısmı tamamlanmalıdır. Daha sonra villa kapısı fiyatlandırmaları yapılır ve anahtar teslim olarak kapı üretilir takılır.

Ottoman Style Villa KAPISI

Son olarak bir evin dış kapısı evin içerisinde geçirilecek mükemmel zamanların başlangıcıdır. Evin iç kısmına girmeden önce göreceğiniz güzel bir kapı sizin içinizi ferahlatır. Bir çok villa kapısı tasarımına sahip olan Ottoman Style istediğiniz şekilde villa kapısı projesi yapar ve üretir. Villa kapıları usta eller ve profesyonel hazırlanan villa kapısı projesi sayesinde kusursuz bir şekilde üretilir. Tüm yapılan üretimler ısı yalıtımı ve güvenliğin en üst düzeyde olacak şekilde üretilir. Kapıların el işçiliği ile güzelleştirilmesi ve mükemmel aksesuarlar ile kusursuzlaşması sağlanır. Kısacası Ottoman Style üretimindeki Villa Kapısı bu şekilde. Eğer sizler de bu hizmetimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizim ile iletişime geçin.

VİLLA KAPISI

Villa kapısı villanızı ihtişamlı  hale getirecek en önemli etkenlerden birisidir.  Villa girişinde sıradan bir kapı olması , o villanın da sıradan olduğu intibası bırakabilir. Bu yüzden seçeceğiniz kapı modellerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçilen kapının zevkinize uygun olması ve sizi yansıtması da çok önemlidir. Hazır kapıları tercih edip sıradan olmamak gerekmektedir. Zevkinize göre  tercih edeceğiniz işlemeler ve şekillerle birlikte ön planda kalacak  villa kapısının öneminin bilinmesi gerekmektedir. Villa kapısının maliyeti göz önünde bulundurmamız da gerekmektedir. Kapının maliyetini ölçülerinin yanı sıra kullanılacak malzeme kalitesi ve özel el işçiliğiyle yapılan küçük dokunuşlar da etkilemektir. Adı küçük dokunuşlar da olsa kapıdaki farkı göz önüne seren etmen aslında budur. Kullanılan ağaç türü de kapınını dayanılırlığı anlamında  maliyet değişimine bir sebeptir. Villa kapısı ihtişamın yanında güvenli de olmalıdır. Bu sebeple tercih edeceginiz malzeme de son derece kaliteli olmalıdır. Kaliteden ödün vermemek gereken en önemli şeylerdendir. Türkiye’nin en iyi ahşap mobilya üreticisi olarak siz değerli müşterilerimize garantili ve uygun fiyatta kapıları üretmekten gurur duyuyoruz. Çeşit ve kalite anlamında en üst seviye de kalmayı misyon olarak belirlediğimiz firmamızla alakalı ayrıntılı bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

VİLLA KAPISI FİYATLARI

Villa kapısı fiyatları üretilecek olan ahşap villa kapısının tarzına ve üretim şekline göre değişkenlik göstermektedir. Üretimi yapılacak olan ahşap kapının el işlemesi ile yapılıp yapılmayacağı çok önemli bir noktadır. El işlemeleri ve kullanılacak olan malzemeler mutlaka kapının takılacağı yerin koşulları da göz önünde bulundurularak  üretime geçilmelidir.

Kapı fiyatları ve ölçü alımı için dilerseniz hemen iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi ahşap mobilya üreticisi olarak sizlere en uygun ve garantili kapıları üretmekten gurur duyuyoruz. Kapı fiyatlarında villa kapısı fiyatları yada ahşap kapı fiyatları gibi bir talep geldiğinde önce ölçüleri belirlemek gerekiyor.

Ölçüleri belirlemek için size uygun olan bir gün belirlenmeli. Bundan sonra marangozlarımız gelip kapı takılması istenilen yerin ölçülerini istediğini model ve kullanım alanına tam uygun olarak belirler. Belirlenen ölçülerden sonra atölyeye gelip istenilen villa kapısının üretimine başlanır.

Üretime anında başlanır ve talep edilen kapının tam bitiş günü mutlaka sizlere bildirilir. Genellikle villa tipi ahşap kapılar ne kadar günümüzde revaçta olsa bile, bahçe kapısı olarak da villa kapısı tercih edilebiliyor. Bahçe kapısı ve villa kapısının arasındaki fark aslında pek yok gibidir.

Bunları birbirinden ayıran önemli noktalar kullanım alanları ve özellikleridir. Daha dış bahçelerde kullanılan kapılar için daha ucuz maliyetli bir kapı tercih edilebilir. Ancak villa kapısı için genellikle gösterişli süslemeli ve işlemeli kapıların tercih edildiğini biliyoruz.

DIŞ MEKAN AHŞAP KAPI FİYATLARI

Dış mekan ahşap kapı fiyatları kapının ölçüsüne üstündeki el işçiliğine ve malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kapının ölçüsünü büyük veya küçüklüğü malzeme sayısında artış ya da azalma göstereceğinden fiyata doğrudan etki etmektedir. Bununla bereber eş işçiliğini de aynı şekilde düşünebiliriz. Malzemenin kalitesi dış mekan ahşap kapı fiyatları konusunda çok önemlidir. Dİger etkenlere kıyasla seçilecek kaliteli ağaç kapının uzunca yıllar kullanılması açısından yüksek performansı doğurmaktadır. Özellikle dış mekan kapılarında oluşabilecek deformasyonları engellemenin en büyük etkeni tercih edilecek malzemeden geçmektedir. Türkiye’nin en iyi ahşap mobilya üreticisi olarak sizlere en iyi fiyat ve keliteli ürünleri sunmayı bir görev olarak görüyoruz. Tarzınıza ve zevkinize uygun kapıları dizayn etmekten zevk alıyoruz. İstediğiniz  şekilde ahsap kapıları üretmek adına ekibimiz önce sizlerin yanına gelerek uygun ölçüleri alıyor ve üretime başlıyoruz. Kapı montajlanacak duruma gelmeden önce sizlere bildirerek sonrasında montajı gerçekleştiriyoruz.

AHŞAP VİLLA KAPISI

Ahşap villa kapısı günümüzde en cok tercih edilen villa kapılarındandır. Şık ve modern görünümüyle villaların aurasını değiştirmesi tercih edilmesinin başlıca etmenlerinden birisi olarak gösterilmektedir. Tercih edilen ahşap villa kapılarının  villa sahiplerinin istedikleri şekilde üretilebilmesi, tek tip olmaması  çok önemlidir. Çünkü  “yuva” olarak tabir ettiğimiz evimizde kendimizden esintiler olmasını istemek en doğal hakkımızdır. Son dönemlerde revaçta olan ahşap villa kapılarının fiyatı tercihlere göre farklılık göstermektedir. Örnek olarak kapının boyutu, el işçiliği ve malzeme seçimini gösterebilliriz. El işçiliği de sizleri yansıtması adına en önemli etkenlerden biridir. Türkiye’nin en iyi ahşap mobilya ve kapı üreticisi olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.  Ahşap villa kapısı ile ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİLLA KAPISI MODELLERİ

Sizlere sunulan villa kapısı modelleri tercihlerinizde çeşitlilik sağlamasın açısından önemlidir. Arasından size en uygun olan modeli seçerek villanıza farklı bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Modeller içindeki el işçiliğindeki değişikleri talep ederek benzersiz bir kapıya sahip olmak tamamen sizin elinizde. Özgünlük her zaman tercih edilen bir şeydir. Bu yüzden Türkiye’nin en kalitesi mobilya ve kapı üreticisi olarak tercihi tamamen sizlere bırakıyoruz. İster örnek modellerimizden yola çıkarak, ister tamamen sizin tasarımınızla  üretim sağlayarak tercihi tamamen sizlere bırakıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli kapının adresi olan ottomanstyle ‘ da  ahşap mobilya anlamında aradığınız herşeyin karşılığını bulabilirsiniz.

VİLLA KAPISI ÖLÇÜLERİ

Villa kapısı ölçüleri tercih edilen kapının üretimi anlamında çok önemli bir yerdedir. Alınan ölçünün yanlışlığı, üretilen  kapının montajı sırasında büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Sonrasında yapılan işlemlerle kapı her ne kadar montaj yapılsa bile istenilen kalitede ve güzel görünüm anlamında sorun yaratabilir. Bu sebeple alınan ölçünün değeri büyüktür. Fiyat anlamında da alınan ölçüler önem teşkil etmektedir. Fiyatlar kapı ölçüsüne göre kullanılacak malzemeyle parelellik göstererk artış ya da azalmaya sebep  olur. Türkiye’nin en iyi mobilya ve ahşap kapı üreticisi olarak uzman ekibimizin alacağı ölçüler sonucunda  en kısa sürece sizlere birbirinden eşsiz kapıları sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİLLA İÇ KAPI MODELLERİ

Dış kapı dışında villa iç kapı modelleri de villanızın hoş ve tarz görünümü açısından önemlidir. Tercih edilen iç  kapılar  odaların kullanım amaçlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden villa iç kapı modelleri  fazlaca olması tercih anlamında büyük bir artı sağlamaktadır. Modellerden yola çıkarak küçük dokunuşlarla  size özel kapılara sahip olmak tamamen sizin elinizde. Villanıza uyan muhteşem  iç kapı modellerini tamamen sizin yaratıcılığınızla da üretebilirsiniz. Yapmanız gereken Türkiye’nin en iyi mobilye ve kapı üreticisi olan ottomanstyle ile iletişime geçmek. Kapı modelleri ve fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VİLLA AHŞAP KAPI FİYATLARI

Villa ahşap kapı fiyatları kapının ölçüsü , el  işçiliği ve malzeme  kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Günümüzde çok tercih edilen ahşap kapıların tercihinize göre üretilmesi önemlidir. Bunun nedeni ise villanızdaki iç ve dış kapıların sizleri yansıtması hem  siz hem de gelen misafirleriniz de farklı bir dokunuş bırakmaktadır. Ahşap kapılar tercihinize göre üretildi ama  fiyatları nasıl olacak? Kapıların fiyatlarında kapı ölçüsünün  etkisi vardır. Kapının boyuyla doğru orantılı olarak fiyatlarda artma ya da azalma görülmektedir. Kapı da uygulanan el işçiliğinin büyüklüğü de aynı şekilde etki etmektedir. Son olarak malzeme tercihinden de bahsetmemiz gerekiyor. Kapılarınızda tercih edeceginiz ağaç kalitesi de fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Türkiye’nin en iyi ahşap kapı üreticisi olarak istekleriniz karşılık vermekten mutluluk duyuyoruz. Villa ahşap kapı fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak  için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AHŞAP VİLLA KAPISI

Ahşap villa kapısı son dönemlerde en çok tercih edilen kapı türlerindendir. Ahşap olarak tercih edilmesi  görünüş açısından farklılık yaratarak zenginlik katmaktadır. Ahşap villa kapısının kişinin tercihlerine göre ve vilanın mimari yapısına uygun şekilde üretilmesi çok önemlidir. Çünkü farklılık her zaman önemlidir. Türkiye’nin en kaliteli ahşap villa kapısı üreticisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AHŞAP VİLLA GİRİŞ KAPISI

Ahşap villa giriş kapısı son dönemde fazlasıyla tercih edilmektedir. İstediğiniz  el işçiliği, kapı ölçüsü ve malzeme secenekleriyle yapılması çok önemli bir etken olmaktadır. İhtişamlı Villalarınıza özel tasarımlar ile hazırlanmış Villa Giriş Kapısı ve tasarımları için sizlerde Ottomanstyle profesyonel kadrosundan destek alabilirsiniz. Evlerinizin tasarım ve mimarisine uygun çalışmalarımıza sitemiz üzerinden yada iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak kolaylık ile sahip olabilirsiniz.

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?