Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları, salonların vazgeçilmezi her evin baş köşesinde bulunan yemek odası takımları Ottoman Style garantisi ile evlerinize kadar geliyor. Siz değerli müşterilerimizi için özel olarak tasarımları yapılan , profesyonel iç mimarlar tarafından dizayn edilen yemek odası modellerimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermek için uğraşıyoruz. Geniş ürün kataloğumuzdan elbet birisini beğeneceğinizin garantisini veriyoruz. İsterseniz eviniz için özel tasarımları oluşturmak istiyorsanız bizimle irtibata geçip ölçü alınması ve fiyat teklifi için randevu alabilirsiniz.

Ahşap Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Takımları Fiyatları

Yemek odası takımları fiyatları diğer fabrikasyon ürünler gibi değildir. Ürünlerimizin tamamı profesyonel ustalarımızı tarafından el işçiliği ile üretilmektedir. Hiç bir ürünümüzde fabrikasyon üretim yoktur ve olmayacaktır. Bizi Ottoman Style yapan el işçiliği ile üretimdir. Siz de evimde sıcak bir dokunuş olsun klasik her yerde olan yemek masası modellerinden olmasın diyorsanız doğru yerdesiniz. Sadece 20 çeşit yemek masası modellerimiz ile geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Kaliteli ahşaptan üretilen takımlarımız uzun yıllar boyunca sizlere garantili olarak hizmet edecektir. Yemek masalarımızın üzerindeki işlemelerin hepsi ustalarımız tarafından el oymacılığı ile işlenmektedir.

Ahşap Yemek Odası Takımları

Ahşap Yemek Odası Takımları, evinize farklı ve sıcak bir ortam yaratacaktır. Sıcak ve samimi sohbetlerinizin geçeceği masalarımızda , en ağır misafirlerinizi ağırlayabilir, hoş sohbetler ve muhabbetler geçirebilirsiniz. Geniş ve kullanışlı yapısı ile kabalık yemeklerin bile altından kalkabilirsiniz. Geniş dolap hacmi ile yemek takımlarınızı ve ihtiyaç fazlası tüm malzemeleri alacak kadar geniş yapısı ile dolaplarımıza hayran kalabilirsiniz. Modellerimiz üzerine uyguladığımız özel vernikleme yöntemi ile uzun yıllar boyu görünüşünü bozmadan kalabilmektedir.

 

Ahşap Yemek Odası Modelleri

Ahşap Yemek Odası Modelleri, geniş model ve renk seçeneği ile yemek odanıza uyacak modellerimiz ile sizlere garantili hizmet veriyoruz. Kaliteli 1. sınıf ahşap ile üretilen modellerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin her iline , ilçesine , mahallesine ürünlerimizi sağlam bir şekilde teslim ediyor kurulumunu yapıyoruz. Dünya genelinden gelen siparişlere anında dönüş yapıyoruz. Anlaşmalı kargo firmamız ile dünyanın neresinde olursanız olun size ulaştırıyoruz.

Ahşap Yemek Odası Galerimizi inceleyerek modellerimize göz atabilirsiniz beğendiğiniz model için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?