Şark Odası Tasarımları

Şark Odası Tasarımları

Şark Odası Tasarımları Ve Osmanlı Şark Köşesi Modelleri ile sizlere Türkiye geneli ve yurtdışına ürünlerimizi 18 yıldır kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktayız. Sektörün Lider firması olan ottoma Style sizlere hizmetlerini artırarak sunmanın gurununu yaşamaktadır.

Şark Odası Tasarımları

Bir çok farklı kültüre ev sahipliğ yapmış olan Anadolumuzda eski Türk kültürümüzün yansımaları halen daha devam etmektedir. Bunlardan en yaygın olanı Şark köşesi ve Şark odaları ile eski Türk kültürünün halen daha doğu anadolu bölgelerimizde yaygın olarak görmekteyiz. Şark Köşesi ve Şark odaları Türk Misafiperverliğinin yansıtıldığı kalabalık aile ve dostların oturup sohbetlerini yapabildikleri. Eski Türk kahramanlık hikayelerinin anlatılmasını sağlayan ortamlardır.

Şark köşesi osmanlı sediri ve Şark odalarının diğer mobilya ve dekorasyonlardan ayıran en büyük özellikleri kullanılan malzemelerin kaliteli olması ve tasarımlarının tamamen el yapımı ve osmanlı kültürünü yansıtan Osmanlı motifleri ile süslü olmasıdır. Şark Köşesi Minderleri ve Osmanlı sedirin de kullanınlan kumaşlar hiçbir şekilde kimyasal madde yada boya içermemektedir. Bu sebepten sağlık açısında  ve diğer mobilyaların kumaşları açısından daha kalitelidir.

Ottoman Style olarak yıllardır lider poziyonda hizmet verdiğimiz şark köşesi ve şark odası üretimi ve satışında  kalitemizden ödün vermeden sizlere Türk Kültürünü ve Osmanlı Motifleri ile tasarlanmış ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Sizlerde Ottoman style ile bu farkı yaşamak istiyorsanız. Bizlere sitemiz üzerinden yada telefon numaralarımzdan ulaşarak soru ve siparişleriniz iletebilirsiniz. Sitemizde bulunan Galeri kısmında Şark odası ve şark köşesi ürünlerimizin örneklerini inceleyebilirsiniz. Referanslarımız kısmında yaptığımı çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Osmanlı devletinde saraylar da kullanınal sediler Arap coğrafyasından yaygın olarka saraylarda kullanışmıştır. Günümzüde Turizm sektöründe ve Cafe restaurant sektöründen yaygın olarak Osmanlı sediri ve Şark köşesi modellerini görmekteyiz.

Ev ve işyerlerinizde Osmanlı kültürünü yaşamak ve yaşatmak için hemen sizlerde bize ulaşınız. Ürünlerimizin kargolanması ve ve montajları tamamen ücretsiz olarka Ottoman Style olarak firmamız tarafından yaplmaktadır.  Hemen bu fırsatı yakalamak sizlerde bize ulaşınız. Eğer ürünlerimizi daha yakından inceleyi kaliteleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizleri de mağazalarımıza bekleriz.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?