Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara’nın Evi

mustafa-kara-1

Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Mustafa Kara’nın Evi

2009-2014 ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUSTAFA KARA’NIN EVİ

2009-2014 yılları arasında İstanbul Üsküdar Belediye Başkanlığı yapan Mustafa Kara, ilçesine yaptığı güzel hizmetlerle akıllarda kaldı. Üsküdar’ ın güzel semtlerinden biri olan, Küçük Çamlıca’da ikamet eden Mustafa Kara’nın evinin Şark Köşeleri, firmamız Ottoman Style tarafından üretilmiştir.

 

osmanlı-kanepe
osmanlı-kanepe

İki katlı evinin, her iki katınada Ottoman Style tasarımı olan Osmanlı Sedirlerini yaptırmış ve memnuniyetle kullanmaya devam etmektedir. Giriş katına, kırık beyaz lake cilasından oluşan el oymalı Şark Köşesi üretimi yaptıran Sayın Mustafa Kara, genel olarak tüm Şark Köşelerinde, hem yatak hemde sandık sistemini sipariş listesine ekledi. Kullanış açısından çok pratik olan bu sistem, misafiri çok olan aileler için vazgeçilmez ergonomik bir tasarım oluşturuyor.

mustafa-kara
Küçük Çamlıca’da bulunan evinin ikinci katına ise dış cephe, kapı ve pencere doğramasına uygun maun ağacından Selçuklu Oymalı Şark Odası üretilmiştir. Tüm sedirlerde yaptığımız gibi yine bu Şark Odası‘da yatak ve sandık sistemine uygun üretilmiştir. Maun ağacı genel olarak dış cephe için kullanılmaktadır. Şark Odası için kullandığımız maun ağacına, ekstradan hiç renk vurulmadı. Maun ağacının kendi rengine dolgu ve vernik atıldı. Eski yaşantıyı özleyenlerin adresi olan firmamız Ottoman Style, müşterilerine sayısız ŞARK ODASI modeli sunmaktadır.

 

mustafa-kara-1
mustafa-kara-1

 

Şark Köşesi Tasarımları Ve Osmanlı Sediri Modelleri tasarımları üzerine uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren ve Türkiye’nin bu sektördeki lider firması olan Ottoman Style sizlere yeni tasarımları ve ürünleri ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Evinizin en rahat alanları kuşkusuz dinleneceğiniz ve en çok zaman geçireceğiniz, oturma grupları olmalıdır.

Oturma alanınızın hem otantik hem de modern olmasını istiyorsanız Şark Köşesi Tasarımları Ve Osmanlı Sediri Modelleri tam size göre olabilir. Şark köşeleri; rengârenk veya tek renk, desenli veya düz renkli olarak tasarlanabilir ve köy evi görünümü yerine modern bir görünüm katar evinize. Modernliğini üzerindeki motife ve yere ne kadar yakın olduğuna bağlı olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Şark-Odası-11-1
Şark-Odası-11-1

 

Şark-Odası-010
Şark-Odası-010

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?