Sapanca şark köşesi

Sapanca Şark Köşesi

Sapanca Şark Köşesi Modern tarz ve stillerden sıkılanlar , doğal ve yöresel motif isteyenler için şark köşeleri çok iyi bir alternatiftir. Sapanca Şark Köşesi otantik Türk evlerinde kullanılan sedirleri en kaliteli şekilde üretilir. Sapanca Şark Köşesi divanları ve minderleri mekanınıza yada evinize daha samimi bizden olan Türk dokunuşları bulunan bir tasarım ile evinizi süsleyebilirsiniz.

Sapanca Şark Köşesi minderi , sediri ve divanları son zamanlarda trend olmaya başladı ve hızla da yayılmaya devam ediyor. Bir çok mağaza bu modelleri üretiyor . Bizim farkımız fabrikasyon olmadan profesyonel ve işinin ehli ustalarımızın ellerinden çıkmasıdır. Ayrıca her bir üretilen modellerinin el oymacılığı ile yapıldığı için eşsiz ve benzersiz olmasıdır.Sapanca Şark Köşesi Tasarımları
Salon ve oturma gruplarınıza farklı bir dokunuş yapmak evinizde tarz değişikliği yapmak istiyorsanız tam sizler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. 100den fazla renk seçeneği 20den fazla modelimiz ile size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Şark köşeleri, evde otantik bir tasarım sağlayan aynı zamanda daha az yer kaplayıp ancak daha fazla kişinin oturmasına olanak sağlıyor.

Sadece oturma odalarında değil balkonlarınızda yada teraslarınızda da kullanabilirsiniz. Bu tasarımın yanında bakır tepside de yenen yemekler hem daha sıcak bir ortam sağlamaya yarar. Ayrıca hem de daha samimi dostluklar eski Türk adet ve geleneklerini tekrardan canlandırabilirsiniz.

Etnik desenler eski türk obalarında kullanılan semboller ile süsleyerek tarihe tarih katıyoruz.

Sapanca Şark Köşesi Malzemeleri

Sapanca Şark Köşesi malzemeleri, tasarımların yanında kullanabileceğiniz sedir ve minderlerini kullanarak şark köşenize farklı bir hava katabilir uyumu tamamlayabilirsiniz.

Tasarım bittikten sonra evinize ve üretilen modele uygun malzemeleri kullanılarak bütünlüğü sağlıyoruz.Evinizin odasını, salonunu yada balkonunu eşsiz bir tasarıma kavuşturuyoruz.

Malzemeler ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mükemmel tasarımlar ile hazırlanan şark köşeleri ya da şark odası evinizde harika bir alan oluşturur. Bununla birlikte iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen modellerimiz vardır. Geçmişten günümüze uzanan bu büyük kültür mirası Ottoman style olarak tarafımızca üretilmektedir. Tüm Türkiye’ye yaptığımız üretim ve imalatlardan sonra artık tüm dünyaya açıldık. Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde modern işlemelerle süslenmiş olan modellerimizi görebilirsiniz. Eski müşterilerimiz zaten bizleri takip edip paylaşmakta idiler. Yeni müşterilerimiz ise kalite ve güven konularında bizleri referanslarımıza bakarak değerlendirebilirler.

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz demiş atalarımız. Bizler de bu esasa dayanarak ve kendimize vizyon olarak belirleyerek yola çıktık. Çok uzun zamanlardan beri kaliteli işçilik ile özel üretim ve imalat yapmaktayız.

Benzersiz Modellerimiz

Sapanca Şark Köşesi
Sapanca Şark Köşesi

Şark köşeleri Osmanlı zamanından günümüze kadar uzanan bir şekilde üretilmiş kullanılmaya devam etmektedir. Şark köşeleri genellikle tarzını ve çizgisini hiç değiştirmemiştir. Ancak modern yapılar ve daha değişik tasarımlarla şekillendirilmiştir. Bu modern çizgiler becerikli ustalarımızın elinde hayat bulmaktadır.

Evinizin bir köşesini kendiniz ve misafirleriniz için eşsiz tasarımlarla hazırlamak istemez misiniz ? Türklerin yaşam stili olan ve geçmişten günümüze kadar sürekli olarak kültür mirası olarak aktarılan köşelerdir. Bu tarz mobilya tasarımları ile hem sıcacık bir ortam hem de şık ve gösterişli bir ortam sunarsınız. Hiç şüphe yok ki, tüm misafirleriniz bu harika ve şık tasarımlı şark odalarında en iyi şekilde ağırlanacak ve memnun olacaklardır. Dostluklarınızın ve muhabbetinizin artması için size özel tasarımlarımıza göz atanız.

Bütün modellerimiz becerikli ustalarımız tarafından tasarlanmakta ve aslına birebir uygun olarak üretilmektedir. Modern çizgilerle birleştirmek demek aslından vazgeçip yeni tasarımlar üretmek değildir. Bu konuda çok hassas ve titiz olarak ahşap mobilyalarımızı üretmekteyiz. Hemen bilgi ve sipariş için bize ulaşın.

Ottoman Style

Mağaza

Altınşehir Mahallesi
Nato Yolu Caddesi Selsebil Sokak No: 1
Ümraniye / İstanbul

Fabrika

Altınşehir Mahallesi
Acısu Caddesi Şen Sokak No: 4
Ümraniye / İstanbul

Telefon

0(216) 499 54 65

Cami Kapıları | Şark Köşesi | Şark Odası | Ottoman Style

Türkiye’nin lider firması ile tam garantili hızlı teslimatlı ürünler için bizlere ulaşınız.

Sipariş ve ücretsiz olarak bilgilendirilmek için bizlere yukarıdaki numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelip üretimi yapılan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz fabrikamıza gelip üretim ve imalathanemizi görebilir işin mutfağına da göz atabilirsiniz.

Sapanca Şark Odası

Sakarya Sapanca Şark Odası nedir ve nasıl üretiliyor diye düşünüyorsanız hemen Ottoman Style’a ulaşabilirsiniz ve kafanızdaki soru işaretlerinde kurtulabilirsiniz. Son zamanların yeni trendi olmaya aday şark odaları eski Türk dokusunu geri getiriyor ve size geçmişte bir yolculuğa çıkarıyor. Günümüzde insanlar modern, sıkıcı ve tek düze giden hayatlarından sıkılıp geleneksel köy hayatına dönmek istiyorlar işte bu noktada! Ottoman Style olarak evinize o geleneksel köy dokunuşunu yapmanızı sağlayacak! Sapanca Şark Odası Modelleri ile özlediğiniz eski Türk kültürünü ve geleneksel köy dokunuşunu yapacaksınız. Eğer evinizin bir odasını geleneksel divan ve şark köşesi takımları ile süslemek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Modellerimizde her eski otantik işaretler ve dokuları kullanarak tasarıma daha fazla canlılık ve farklılık katıyoruz.

Sapanca Şark Odası Nedir

Sapanca Şark Odası malzemeleri , evinizin bir odasını yada ofisinize farklı bir dokunuş yapınız. Köy evinizin tasarımı odanıza uygun malzemeler ile istediğiniz o otantik dokunuşu yapabilirsin. Özlediğinizi yaşamak istediğiniz Türk geleneklerini bu ürünlerimiz sayesinde hayata geçirebilirsiniz. Eviniz yenilemek istiyorsunuz ama kafanızda bir model mi yok? Hiç sorun değil geniş model yelpazemiz ile sizde evinize uygun modeli bulup hemen ölçüm alınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Modellerimiz tamamen işinde profesyonel ve işinin ehli olan ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimizi tamamı el işçiliği olup kesinlike fabrikasyon üretim değildir. Bizi diğer rakiplerimizden ayıran ve bizi Ottoman Style yapan budur.

Biz bu işe başladığımızdan bu zamana hiç bir zaman kalitemizi bozmadık! Her zaman müşterilerimizi memnun etmek için uğraştık ve bu sayede sizin sevginizi kazandık. Ve şark köşesi denildiğini akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başardık.

ŞARK ODASI MODELLERİ

Sapanca Şark Odası tasarımlarında Türkiye’nin en büyük firması olan Ottoman Style ile ince ve zarif işçilikli Osmanlı desenli mobilyalarımıza göz atın.Sapanca Şark Odası ile, hanenizin bir odasını, iş yerinizin bir bölümünü şark köşesi olsun. Sapanca Şark Odası restoran, yazlığınızın veya köy hanenizin bir bölümünü Sapanca Şark Odası haline getirebilirsiniz. Gösterişli ve konforlu şark odanız için ilk baş güzel bir şark köşesi satın almalı. Elinizde bulunan antika ve daha önceki eşyaları da bu oda içersinde değerlendirmelisiniz.

Anadolu kültürünün en çok kullanılan eşyalarından biri olan sediridir. Fark ve çekici renkleri ve özgün motifleri ile hanenize bir başka hava katacaktır.

Şayet hanenizdeki kullanışsız, farksız, bilindik renkler ve modellerdeki çekyatlardan. Koltuklardan sıkıldıysanız şark köşesi sizin, konuklarınızın beğenisi ve hanenizin görselliği için büyük bir kurtarıcı olacaktır. Geçmişten bugünümüze bozulmadan gelmiş olan kültürümüzü yaşatmak ilkesi ile çalışmaktayız, size hizmet vermekteyiz.

Bizler, kendimize has dekor anlayışımız ile Türkiye’de bir öncelikle özgün tasarımcılık yapmaktayız. İstediğiniz boyda, istediğiniz genişlikte ve istediğiniz tarzda üretecek olduğumuz sedirler ile hanenizde. Anadolunun bütün güzelliklerini ve tabiatını hissedebileceğiniz şark köşenizi oluşturuyoruz.

Kullandığımız malzemeler kalitesi ispat etmiş olan malzemelerdir. Emelimiz ürün ve hizmet kalitesini en iyi şekilde size sunmaktır. Hanenize kuracak olduğumuz sedirlerde ve şark köşesinde en kaliteli olan birinci sınıf ham maddeleri kullanmaktayız.

ŞARK ODASI SİPARİŞ

Minder modellerinde kullandığımız sünger, sert süngerdir. Böylelikle rahatsızlık hissi olmadan, şark köşenizde istediğiniz kadar kolayca oturabilirsiniz. Minderlerde kullandığımız kumaşın kalitesi de tamamiyle birinci sınıftır.

Kolaylıkla yıkayabilirsiniz ve minder kumaşları yıkandığında hiçbir mesele ile karşılaşmayacaksınızdır. Size sunduğumuz bu hizmet tamamıyla firma ile müşteri arasındaki güven ve yüksek kalite üzerinden ilerlemektedir.

Firmamızdan alacak olduğunuz şark köşesi eşyalarının garanti vesikası vardır ve hanenize kadar teslim yapılmaktadır. En uygun şark köşesi ücretleri ile en kaliteli ürünleri sizlere sunan firmamız, Sapanca Şark Odası yapımınızda sizlere tesirli şekilde yardımcı olacaktır. Teknolojik gelişmeleri daimi izliyor ve bunun neticeninde daimi olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanından bize erişebilirsiniz, rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Ayrı olarak firmamızdan alacağınız bütün eşyalar için memnuniyet iddiasında bulunmaktayız. Zira işimizi ve sizleri fazlasıyla ciddiye almaktayız. Sizler de hanenizi, odanızı ve konforunuzu ciddiye alıyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız ve sac, samimi sohbetlerinizin geçeceği mükemmel bir ortam sağlar.Sapanca Şark Odası nasıl yapılır bende evde şark köşesi yapabilir miyim diye düşünüyor olabilirsiniz. Tabi ki basit bir şekilde yere şark köşesi minderi koyarak basit bir şark köşesi yapabilirsiniz. Sapanca Şark Odasını ben öyle bir şey istemiyorum. Profesyonel bir çalışma olsun diyorsanız Odanıza uygun aksesuarlar kullanarak odanıza daha fazla uyum sağlayabilirsiniz. Odanızın ölçülerine uygun modelleri en kısa sürede hazırlayıp teslim edebiliriz.

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?