Şark Köşesi Ankara

Şark Köşesi Ankara

Turizmin büyük bir gelir kaynağı olması ile ülkemizde pek çok işletme şark köşesi konseptini kullanarak otantik bir hava oluşturmakta ve insanların ilgisini çekmeyi başarmak istemektedirler. Şark Köşesi Ankara da bulunan kafe ve restoran gibi işletmeler tarafından da kullanılmaktadır. Osmanlı zamanının havasını ve ihtişamını yansıtan şark köşesi ile insanlar kendilerini özel hissetmenin yanında rahat ortamlarda zaman geçirmekten hoşlanmaktadırlar. Turistlerin yanında yerli halk tarafından da şark köşeleri çok fazla tercih edilmektedir.

Şark Köşesi Ankara

Arapça doğu anlamına gelmektedir şark kelimesi ve şark köşesi denildiğinde de Osmanlı zamanında etkili olan doğu kültürünün yaşatıldığı alanlar belirtilmektedir. Bu bölümlerde o zamanın dekorasyonu kullanılmaktadır. Oturma grupları yere yakın ve üzerinde doğu motiflerinin olduğu kumaşlar ile döşenmektedir. Bunların üzerlerinde minderler olması, duvarlarda el dokuması kilimler, bakır cezveler içinde yapılan kahvenin özel fincanlarda içilmektedir. Yemekler yerde ve bakır sinilerde yenilmektedir. Aksesuar olarak kullanılan gaz lambası, şamdan gibi eşyalar da otantik havanın oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır. Şark Köşesi Ankara da bu konseptin kullanılması ile müşterilerin ilgisi de canlı tutulmaktadır. Şark köşesinde inanlar kendilerini tarihin içinde hissetmektedirler.

Şark Odası Ankara

Otantik havanın oluşturulmak istendiği her yerde şark köşesi oluşturulabilir. Zaten neredeyse bütün insanlar için şark köşesi oldukça etkileyici ve kendini rahat ettikleri bir yerdir ve bu şekilde bir dekorasyon istemektedirler. Kimi insan evinin bir odasını ya da salonunun bir köşesini şark köşesi olarak düzenlemektedir. Evlerinde bu imkanı olmayan kişiler için ise kafeler, restoranlar bir bölümlerini şark köşesi olarak düzenlemekte ve bu konsepti tercih eden insanlara sunmaktadırlar. Siyasetin kalbinin attığı başkentimiz de sürekli olarak turistlerin de geldiği bir şehirdir ve Şark Köşesi Ankara burada bulunan otellerin de lobilerinde kullanılmaktadır. Dernek, vakıf ya da iş yerlerinde de son yıllarda en çok tercih edilen konsept şark köşesi olarak dikkat çekmektedir. Bu dekorasyonun yapılması için özel olarak hizmet veren firmaların olması da büyük bir kolaylık getirmektedir. İşletmelerin bahçelerinde de şark köşesi olduğunda daha fazla ilgi çektiği görülmektedir.

 

Şark köşesi modelleri ve şark odası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?