cami kapısı resmi

cami kapısı resmi

Cami kapısı resmi internet üzerinde en çok aratılan kelimelerden birisi haline gelmiş. Bize de müşterilerimize daha iyi destek olmak ve bilgi vermek amacı ile cami kapısı resmi paylaşmak düşer tabi ki. Cami kapısı sipariş ve üretim için fabrikamıza gelebilir dilerseniz referanslarımızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cami Kapısı Çeşitleri

Camilerin kapıları farklı el işçiliğinde ve değişik tasarımlardan oluşur. Cami kapısı modelleri içerisinde; göbekli kündekari kapı, kare kündekari kapı modelleri, oyma yazılı kapı modellerinin her çeşidini firmamızın özel işçiliğinde görebilirsiniz. Cami Kapıları özellikle farklı geometrik desenlerden yapılır. Kare, dikdörtgen, altıgen çeşitleriyle, ahşap işçiliği birleştirilmiş tasarımlar, camilerin görüntüsüne uyacak modellerdir. Kapıların üzerinde Osmanlı işleme ve oyma sanatından eserleri bulmanız mümkün. Eski ve modern tasarımların birleştiği cami kapıları, görselliği size getiriyor.

cami kapısı resmi
cami kapısı resmi

Ahşap Motiflerle Süslenmiş Cami Kapısı Modelleri

Kapı motifleri, firmamızın garantisinde uzun yıllar dayanıklı ve özel el işçiliğinde hazırlanır. Ustalarımızın ince çalışmaları, tüm kapı motiflerinde farklı desenlerle sunulur. Cami inşasına uygun olarak, kapı modelleri, camilerin görüntüsüne uyum getirecek şekilde düzenlenir. Kaliteli ağaçlar, işçilik ve dayanıklı ürünlerin hepsini sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Camilerimizin tasarımları ve detayları içerisinde kapı modelleri önem taşır. Özel itinayla hazırlanmış motiflerle süslenmiş desenler, camilere ayrı bir renk getirir.

Geleneklerimizde önemli yer tutan cami kapısı motifleri, camilerin en önemli detaylarından birini oluşturur. İki kanatlı kapıların her bir tarafına özel işlemeler yapılır. Cami kapı modelleri ve ayrıntıları özel tasarlanmış olarak, usta eller tarafından itinayla hazırlanır. Kaliteli tasarımlarımızın hepsi uzun yıllar dayanıklı oluşuyla önem kazandı. Camilere özel kapı tasarımları motifleri, ahşap motiflerin özel detaylarında hazırlanır.

Yılların tecrübesini sizlere sunan firmamız, camilerimizin en özel ürünlerini sizlere usta eller tarafından hazırlar. Dekoratif şekillerin hepsi ağaç oyma sanatıyla kapıların üzerinde özel işçilikle yapılır. Kapı modellerinin her biri sıkı çalışmaların ürünü, göz nurudur. Geometrik desenler, süslü işlemeler, oyma sanatı ve kakma tasarımlarının hepsi cami kapı motiflerindedir. Klasik çizgilerin vazgeçilmez güzelliği özel tasarımlarında el işçiliğinde hazırlanır.

Camilerin önemli ayrıntısı olan cami kapısı modelleri, ahşap el işçiliğiyle özel olarak firmamız tarafından hazırlanır .Cami kapılarının sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra el işçiliği ve göz nuruyla süslenmesi bir gelenektir. Caminin yapılışına göre farklı şekillerde kapı modellerini firmamızda bulabilirsiniz. 
Ayrıca dilerseniz ŞARK KÖŞESİ bölümünden şark köşesi ve şark odası ile ilgili sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?