Cami Kapısı Fiyatları

Cami Kapısı Fiyatları

Cami Kapısı Fiyatları ve cami kapısı tasarımları konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Camiler, Müslümanların ibadet etme için gidiyor oldukları mekânlardır. Farklı mimari özelliklerle karşımıza çıkan camiler olsa da birçok ortak özellikleri de vardır. Örneğin her cami büyük üstü açık bir avlu ve üstü kapalı olan ana yapıdan oluşur. Caminin iç kısmında mihrap, minber, seki gibi alanlar mevcuttur. Cami kapısından girince ise tam karşıda kıble yönünü gösteren ve imamın namaz kılarken bulunduğu yer olan mihrap karşımıza çıkar.

Cami Kapısı Tasarımları

Cami Kapısı Fiyatları Ve Cami Kapısı Osmanlı Tasarımı ile hat sanatı işlemeli Cami kapıları hemen sizlerde Ottoman Style olarak bize ulaşın. Osmanlı Kültürünü ve hat sanatını kendisine benimsemiş olan firmamız sizlere ahşap ve Osmanlı İslam kültürünü anlatan nostaljik Cami kapısı tasarımlarını hizmetinize sunmaktadır. Cami kapıları Ahşap Kapı, Masif Kapı, Kündekari Kapı, Cami Kapısı, Saray Kapısı, Villa Kapısı, Dış Mekan Kapısı, Konut Kapısı, Eskitme Kapı, Antik Kapı, Osmanlı Tarzı Kapı, Oymalı Kapı, Özel Sipariş Kapı, Meşe Kapı, Maun Kapı, İroko Kapı, Ceviz Kapı, Çam Kapı, Sapelli Kapı, Gürgen Kapı, Kayın Kapı, Kestane Kapı, Yakma Kapı, Göbekli Kapı modelleri olarak sizlere uzman hat sanatı ustaları ile tasarlayabilmekteyiz.

Cami kapısı da kendine has özellikleri olan bir kapıdır. Mihrabın karşısındaki giriş kapısı kuzeyi gösterirken şerefeye açılan üst kapılar güneye doğru bakmaktadırlar. Bu kapılar genellikle ahşap olarak karşımıza çıkmakta ve hat sanatının işlemeleri ile süslenmektedir. Eski Osmanlı ve Anadolu motiflerinin sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Örneğin Gazi Ahmet Paşa Camii’nin cami kapısı penceresinden daha ufaktır.

Cami Kapısı Tasarımları ve cami kapısı modelleri ottoman style farkı ile sizler ile. Camilerin önemli ayrıntısı olan cami kapısı modelleri, ahşap el işçiliğiyle özel olarak firmamız tarafından hazırlanır. Cami kapılarının sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra el işçiliği ve göz nuruyla süslenmesi bir gelenektir. Caminin yapılışına göre farklı şekillerde kapı modellerini firmamızda bulabilirsiniz. Hünerli ellerin özel işlemeleri kapı motiflerine canlılık getirir.

Cami Kapısı Fiyatları

Camilerin kapıları farklı el işçiliğinde ve değişik tasarımlardan oluşur. Cami kapısı modelleri içerisinde; göbekli kündekari kapı, kare kündekari kapı modelleri, oyma yazılı kapı modellerinin her çeşidini firmamızın özel işçiliğinde görebilirsiniz. Cami Kapıları özellikle farklı geometrik desenlerden yapılır. Kare, dikdörtgen, altıgen çeşitleriyle, ahşap işçiliği birleştirilmiş tasarımlar, camilerin görüntüsüne uyacak modellerdir. Kapıların üzerinde Osmanlı işleme ve oyma sanatından eserleri bulmanız mümkün. Eski ve modern tasarımların birleştiği cami kapıları, görselliği size getiriyor.

Ahşap Motiflerle Süslenmiş Cami Kapısı Fiyatları

Kapı motifleri, firmamızın garantisinde uzun yıllar dayanıklı ve özel el işçiliğinde hazırlanır. Ustalarımızın ince çalışmaları, tüm kapı motiflerinde farklı desenlerle sunulur. Cami inşasına uygun olarak, kapı modelleri, camilerin görüntüsüne uyum getirecek şekilde düzenlenir. Kaliteli ağaçlar, işçilik ve dayanıklı ürünlerin hepsini sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Camilerimizin tasarımları ve detayları içerisinde kapı modelleri önem taşır. Özel itinayla hazırlanmış motiflerle süslenmiş desenler, camilere ayrı bir renk getirir.

Geleneklerimizde önemli yer tutan cami kapısı motifleri, camilerin en önemli detaylarından birini oluşturur. İki kanatlı kapıların her bir tarafına özel işlemeler yapılır. Cami Kapısı Fiyatları ve ayrıntıları özel tasarlanmış olarak, usta eller tarafından itinayla hazırlanır. Kaliteli tasarımlarımızın hepsi uzun yıllar dayanıklı oluşuyla önem kazandı. Camilere özel kapı tasarımları motifleri, ahşap motiflerin özel detaylarında hazırlanır.

Yılların tecrübesini sizlere sunan firmamız, camilerimizin en özel ürünlerini sizlere usta eller tarafından hazırlar. Dekoratif şekillerin hepsi ağaç oyma sanatıyla kapıların üzerinde özel işçilikle yapılır. Kapı modellerinin her biri sıkı çalışmaların ürünü, göz nurudur. Geometrik desenler, süslü işlemeler, oyma sanatı ve kakma tasarımlarının hepsi cami kapı motiflerindedir. Klasik çizgilerin vazgeçilmez güzelliği özel tasarımlarında el işçiliğinde hazırlanır.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?