Cami Kapısı Imalatı

Cami Kapısı Imalatı

Cami kapısı imalatı Ottoman Style tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.Camilerin önemli ayrıntısı olan cami kapısı modelleri, ahşap el işçiliğiyle özel olarak profesyonel ustalarımızı tarafından hazırlanır. Cami kapılarının sağlam ve dayanıklı olması en önemli özelliklerindendir. Bunu sağlayan ise en iyi ahşapları seçmemizden dolayıdır. Ayrıca cami kapısı imalatı yapılırken kapı üzerindeki işlemelerde önemlidir. Caminizin tasarımına yapısına göre farklı şekillerde cami kapısı modellerini firmamızda bulabilirsiniz.

Cami Kapısı Modelleri

Cami kapısı imalatı, göbekli kündekari kapı, kare kündekari kapı, oyma yazılı kapı modelleri için Ottoman sytle’da farklı modeller bulabilir en uygun tasarımı seçebilirsiniz. Cami Kapıları özellikle farklı geometrik desenlerden yapılır. Kare, dikdörtgen, altıgen modeller cami kapısına farklı bir tasarım katmaktadır. Eski Osmanlı camilerinden bulunan motiflerden esinlenerek yapılan tasarımlar her modern hem klasik bir dokunuş sağlayacaktır. Camilerin görüntüsüne uyacak modeller hazırlayarak caminin bütünlüğünü bozmamaya çalışmaktayız. Kapıların üzerinde Osmanlı işleme ve oyma sanatından dokunuşlar bulmanız mümkündür.

cami kapısı imalatı

Cami kapısı imalatı motifleri, firmamızın garantisi ile uzun yıllar dayanıklı ve özel el işçiliğinde hazırlanır. Ustalarımızın özenli ve ince ince çalışmaları, tüm kapı modellerinde farklı desenlerle sunulur. Cami inşasına uygun olarak camilerin görüntüsüne uyum gösterecek şekilde düzenlenir ve imal edilir. Kaliteli ağaçlar, işçilik ve dayanıklı ürünlerin hepsini galerimizi inceleyerek görebilirsiniz ve beğendiğiniz model için iletişime geçebilirsiniz. Camilerimizin tasarımları ve detayları içerisinde kapı modelleri önem taşır. Özel olarak üretilmiş ve hazırlanmış motiflerle süslenmiş desenler, camilere ayrı bir renk ve dokunuş kazandırmaktadır.

19 yıllık tecrübesini sizlere sunan firmamız, camilerimizin en özel ürünlerini sizlere usta eller tarafından hazırlar ve teslim edilir. Cami kapısı imalatı sırasında işlenen motifler kaybolmasın diye özel vernikleme yöntemi ile verniklenerek motiflerin ve kapının uzun süre dayanması sağlanmaktadır.

Yaptığımız ürünler her zaman garantilidir her türlü renk atma motiflerde kaybolma gibi durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz ve düzeltilmesini ya da değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

Modellerimizin tamamı ustalarımızı tarafından el oymacılığı ile üretilmektedir ve kesinlikle fabrikasyon üretim yapılmamaktadır. Siparişi verilen cami kapısı imalatı hemen ustalarımız tarafından el işçiliği ile hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Hazırlanan camı kapısı monte edilerek yerinde test edilir. Cami kapısı tasarımlarımızı incelyebilirsiniz.

 

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?