Cami kapısı imalatı fiyatlar

Cami kapısı imalatı

Cami kapısı imalatı Ottoman style ile ahşap cami kapıları üretimi ve imalatı yapılmaktadır .Cami kapısı üretimi İstanbul merkezli olarak hünerli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Cami kapısı imalatı ile ilgili detaylı bilgi ve ücretsiz fiyat teklifi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

cami kapısı imalatı
cami kapısı imalatı

Cami kapıları imalat edilirken estetik motiflerle işlenir. Cami kapıları özellikle günümüzde ahşap ve Osmanlı dönemine uygun olarak talep edilmektedir. Firmamız bu talep edilen modelleri aslında uygun olarak üretim ve imalatı gerçekleştirilir. Ayrıca Ottoman Style

Selçuklu Cami Dekorasyon; hakiki oyma ve Kündekari tekniği ile Selçuklu ve Osmanlı motifleriyle el yapımı kapı tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı hakiki cevizden üretilmek olup, oyma işlemeleri tek tek ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Tüm ürün teslimleri yapılacak olan Cami kapısına göre 1 hafta ile 1 ay arasında değişmektedir. Teslimat ve kapının takılması işlemleri yine bizler tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

cami kapısı
cami kapısı

Cami Kapısı İmalat

Cami kapısı imalat işlemleri sadece Türkiye genelinde değil tüm dünyaya yapılmaktadır. Eğer yurt dışı için bir ahşap cami kapısına ihtiyaç duyuyorsanız, sizlere bilgi ve destek vermek için iletişim kurunuz. Yurt dışı satışları ve teslimatı Ottoman Style kalitesi ve güvencesi altındadır. Aynı zamanda fiyatlandırmalarda değişken kur değil sabit kur politikası uygulanmaktadır.

cami kapısı modeli
cami kapısı modeli

Ottoman Style Şark köşesi Cami Kapısı Osmanlı Sediri modellerini ustalıkla uzun yıllardan beri yapmaktadır. Firmamız sürekli olarak güncellenen politikası ile %100 müşteri memnuniyeti kalitesini yakalamıştır. Daha iyi hizmet verebilmek ve potansiyelini artırmak adına vizyon ve misyonunu her geçen gün daha ileriye götürmeyi hedeflemiştir. Türkiye’de tek kalem piyasaya yön veren ve kaliteli güvenilir firmalar arasında lider konumda bulunan bizler sizler için varız. Herhangi bir konuda bilgi almak ya da fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz fiyat teklifi yapılması talep edilen ahşap mobilyaların ölçüsü alındıktan sonra verilmektedir. Fiyat teklifleri ahşap fiyatları piyasasına göre değişkenlik gösterdiği için sürekli aynı fiyat verilmesi imkansızdır.

Unutmayın ki Camilerin her zaman kalıcı olacak bölümlerinden birisi cami kapısı modelidir. Cami kapıları firmamız tarafından özenle ve titizlikle hazırlanmaktadır. Kapıların sadece modern çizgilerle kültürümüzü yansıtması değil. Aynı zamanda dayanıklı ve kullanılabilir olması da çok önemlidir. Bu sebep ile yaptığımız tüm ahşap mobilyalar için geçerli olan garantimiz vardır.

Bize her zaman  0(216) 499 54 65 numradan ulaşabilirsiniz.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?