Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Modelleri

Şark köşesi modelleri üretimi için işlerinde profesyonel olan ekibimiz ile hummalı bir çalışma yaparak eşsiz modeller çıkarıyoruz. Profesyonel iç mimarlardan aldığımız destekler ile odanıza farklı bir hava katacak tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Klasikleşmiş koltuklardan ve köşe takımlardan sıkılmış iseniz şark köşesi modellerimiz tam sizlere göre. Eski Osmanlı dönemini yansıtarak odanıza farklı bir hava katacak. Şark köşesi modellerimizin tamamı el işçiliği ile hazırlanmaktadır ve her bir ürün eşsizdir. Hiçbir şekilde fabrikasyon üretimi yapılmamaktadır. Şark köşesi üzerindeki desenler ustalarımız tarafından teker teker el oymacılığı ile yapılmaktadır.

Şark Köşesi Modelleri

ŞARK KÖŞESİ FİYATLARI

Salonunuza ya da oturma odalarınıza uyacak renk ve motif seçerek size en uygun en rahat oturma grubunu seçebilirsiniz. Köşe takımı gibi olan şark köşesi modellerimiz sohbetlerinizin ve keyifli zamanlarınızı geçirilebileceğiniz yerler olmaya aday. Şark Köşesi Fiyatları bu sezonun canlı renkleri ile evinize sıcaklık katacak.

Şark köşesi modelleri, yüksekliği yörelere göre ve nasıl bir ortamda oturulması gerektiğine göre değişebilir. Biz sizin isteğinize göre istediğiniz yükseklikte şark köşesi üretiyoruz. Minder, sırt yastığı ve dirsek yastığı olarak düşünülen duvardan duvara L veya U şeklinde yapılan oturma gruplarıdır. Şark köşesi sadece evlerde değil otellere, cafelere, lokantalara ve bunun gibi özel mekanlarda da ama çoğunlukla misafir odalarında, halka açık yerlerde salonlarda da kullanılabilir.

Şark köşesi modelleri bu kadar hızlı şekilde yayılması artık klasik koltuk takımlarından sıkılan insanlar için farklı bir nefes olmasından dolayı sevildi ve günümüzde moda olarak tercih edilmesinin sebebi diğer mobilyalara göre daha çok dayanıklı ve sağlık açısından yararlı olmasıdır. Şark köşesi minderleri evlerimiz de diğer mobilya türlerine göre daha az yer kaplamaktadır.

Şark köşesi modelleri hakkında detaylı bilgi almak için ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Eski Türk evlerinde kullanılan şark köşeleri Ottoman Style sayesinde tekrardan evlerinize girmeye hazır. Evinizin odasına uygun ölçülerde şark köşesi yaptırmak isteyen müşterilerimizi için gezici ekibimiz bulunmaktadır. Bir telefon ile randevu alabilir, ölçü ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Benzer gönderiler

Yorumlar (2)

Metrekare fiyatını alabilir miyim sizden

canlı destek linkine tıklayarak e-mail ile veya whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?