Osmanlı Sediri Modelleri

Osmanlı Sediri Modelleri

Osmanlı Sediri Modelleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşınız. Sedir Nedir ? diye sorusunun cevabı üstü minderli ve yastıklı olabilen kerevet, divan. olarak karşımıza gelmektedir. Osmanlı sediri nedir diye düşünürsek ise Osmanlı sediri ahşap oymalı üzerinde Osmanlı motifleri ile süslü divan modelleridir.

Osmanlı Sediri modelleri ile sizlerde evlerinizde farklı bir tarz yaratmak için  bize ulaşınız. Günümüzün mobilya takımları her geçen gün yenilenmekte ve evlerde yerini almaktadır. Yenilenen bu mobilya takımları görünüm ve renk uyumu sayesinde insanları daha da cezp etmektedir.

Osmanlı Sediri Modelleri

Osmanlı sedir takımları tasarım açısından bakıldığından tekli yada ikili şekilde yapılmaktadır. Kullanılan sedir hem sağlık açısından hem de kolay şekil alması açısından ayrı bir tercih sebebidir.  Osmanlı Sediri Modelleri genelde bir odayı kapsayacak şekilde de tasarlanmaktadır. Takım halinde kullanılmaları sayesinde daha şık hale gelmektedir. Sedir modellerimiz sizler için özel olarak ta üretilemektedir.

Son zamanlarda eskiye dönüş yaşanması sebebiyle Osmanlı’ya ait kullanılan modelleri çok rastlanmaktadır. Osmanlı tarihi bakımından en şatafatlı en çok işçiliğin kullanıldığı modelleri barındırır. Bu modeller genelde saray gibi büyük ihtişamlı yerlerde kullanıldığı için bir o kadar da kaliteli olmak zorundadır. Yine Osmanlı’da en çok kullanılan mobilyalar dışında Osmanlı sedirinde kullanılan minderler göze çarpmaktadır. Bu sedir modelleri Osmanlı’ya ait motifleri bir o kadar da el işçiliğinin çok olduğu desenleri kapsar. Osmanlı sedir modellerinde kullanılan renkler genelde vişneçürüğü, koyu kırmızı ve bordo renkler ağırlıklı kullanılmıştır.

OSMANLI SEDİRİ NEDİR

Yapılan modellerde istediğiniz renk yada tasarımları bulamadıysanız kendi tasarımlarınızı yaratma imkanı verilmiştir. Bu da sevdiğiniz renkler, istediğiniz kumaş türü, takım yada tekli olarak kullanılma tercihleri, ahşaba yapılacak olan işlemeler tamamen müşterinin isteğine göre de tasarımlar yapılmaktadır. Osmanlı Sediri Modelleri ise biraz pahalı gelebilir. Nedeni ise işçilik yönünden ağır olması ve tasarım açısından müşteri tercihleri de değiştiği için fiyatta da değişkenlik gösterebilir. Osmanlı Sediri Modelleri fiyatlarını arttıran bir başka özellik ise istenilen metrekare ölçüsüdür.

Osmanlı ezgilerinin yaşanıldığı en güzel parçalar aslında sedir takımlarıdır. Bu parçalara verilen önem yer durumuna göre değiştiği için tercih edilmese de en güzel modeller arasında yer almaktadır. Ottoman style olarak Osmanlı sediri balkon modellerinde sizlere birden fazla mobilya modeli ve dekorasyon tarzını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?