Şark Köşesi Bolu

Şark Köşesi Bolu

Şark Köşesi Bolu ve tüm ilçelerinde tercih edilmektedir. Ottoman Style olarak Bolu ilimizde de hizmet vermekteyiz. Günümüzde insanlar modern bir yaşam tarzı seçmişlerdir. Evlerini de bu şekilde dekore ediyor olsalar da tarihe duyulan özlem hiç bitmemektedir. Bu nedenle insanlar evlerinde bu tarihi dokuyu yaşatmak istemektedir. Evlerinde yaşayamayanlar ise şark köşesi cafelere gitmektedir.

Şark Köşesi Bolu yerel halk kadar turistlerin de ilgisini çekmektedir. İşletmeler bu konsept ile hizmet vermekte kimi ise bir bölümünü bu şekilde dekore edilmesi ile müşterilerinin ilgisini çekmek istemektedirler.

Şark Köşesi Bolu

Şark Arapça doğu anlamına gelmektedir ve Şark Köşesi Bolu da doğu kültürünün yansıtıldığı yaşam alanlarıdır. Arap ülkelerinde bu kültür hala devam etmektedir. Özenle dokunmuş desenler ile bezenmiş şark köşeleri kullanılmaktadır. Şark köşesinin yanında bakır siniler ve duvar halılarında kullanılmaktadır. Bu şekilde hazırlanmış bir şark köşesinde bakır cezvelerde yapılmış kahveyi Osmanlı figürleri taşıyan fincanlarda içmek keyif verici olmaktadır. Ayrıca şark köşesinde zaman geçiren kişiler Osmanlı ihtişamını içlerinde hissetmektedirler. Şark köşesi Bolu şehrinde kullanıldığında el işlemesi ve dayanıklı mobilyalar ile oluşturulmaktadır.

Ottoman Style olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Sizlerde şark köşesi sahip olmak istiyorsanız hemen bizim ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Geniş hizmet ağımız ile sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şark Köşesi Kullanılan Yerler

Şark köşesine sahip olmayı pek çok insan istemektedir. Evinin ya da iş yerinin bir bölümünü bu şekilde dekore etmek istemekte ama bunun maliyetli olduğunu düşündükleri içinde vazgeçmektedirler. Oysa şark köşesi oluşturmak için bütün mobilyaları ve aksesuarları tek bir adreste bulabilmek mümkündür. Bunun için özel hizmet vermektedirler. Hazırladıkları mobilyalar uzun yıllar kullanılan ahşap el işçiliği ile istendiği gibi şark köşesinde tam olarak Osmanlı ihtişamının hissedilmesini sağlamaktadırlar. Şark köşesi nerde yapılabilir sorusunun cevabını görmek için Şark Köşesi Bolu iline gitmeniz yetecektir. Burada otellerin lobilerinde, kafelerde, restoranlarda,  evlerin bir odasında, salonun bir köşesinde kısacası istenen her yerde özel bir hava yaratılabilmektedir. Şark köşesi açık havada hizmet veren işletmelerde de kullanılabilmektedir.

Önceki Makalelerimiz:

 

Hemen sipariş verme için iletişim numaramız : 0(216) 499 54 65

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?