Şark Köşesi Burdur

Şark Köşesi Burdur

Ottoman Style olarak Şark Köşesi Burdur hizmeti ile Burdur ilimize hizmet etmekteyiz. Türk halkı ataları ile her zaman gurur duymakta ve onların ihtişamlı hayatlarına bir özlem duymaktadır. Bu özlemin giderilmesi içinde şark köşesi konsepti kullanılmaktadır. Şark köşesi Osmanlının doğudan Anadolu’ya taşıdığı bir kültürdür ve günümüzde Arap ülkelerinde hala yaşatılmaktadır. Bu şark kültürünü yaşamak için doğu illerimize gidilmesine gerek yoktur. Artık pek çok işletme bir bölümlerini şark köşesi olarak düzenlemekte ve müşterilerinin ilgisini çekmek istemektedirler .Şark Köşesi Burdur ilgi çekmeyi başardığını kendinizden de anlayabilirsiniz. Siz de bir kafe ya da restorana gittiğinizde şark köşesi gördüğünüzde oraya oturmayı tercih etmez misiniz?

Şark Köşesi Burdur

Artık işletmeler farklı olmak için şark köşesi tasarımlarını tercih etmektedirler. Bunun nedeni günümüzde insanların Osmanlı dönemine büyük ilgi göstermesidir .Şark Köşesi Burdur oluşturulurken yere yakın oturması rahat genellikle L şeklinde sedirler kullanılır. Bu sedirler el oyması ahşaptan ve üzerlerine koyulan doğu figürlerine sahip minderler olarak tasarlanmaktadır. Şark köşesinde yemekler yerde bakır siniler üstünde yenir. Kahveler bakır cezvelerde yapılarak Osmanlı zamanında kullanılan fincanlarla servis edilir. Duvarda el dokuması kilim olması ise şark köşesi havasının oluşması için şarttır. Gaz lambaları, şamdanlar, hançerler, kılıçlar Osmanlı zamanında kullanılan bütün eşyalar aksesuar olarak kullanılabilmektedir.

Şark Köşesi Burdur
Şark Köşesi Burdur

Şark Odası Fiyatları

Şark köşesi günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Ottoman Style olarak şark köşesi tasarımlarının öncüsüyüz. Eğer evinizde bir şark köşesi istiyorsanız sizin tek karar vermeniz gereken şey nasıl bir şark köşesine sahip olmak istediğinizdir. Bu şark köşesi evinizde ya da ofisinizde olacaksa buna uygun modeller kısa zamanda üretilmekte ve konsepti tamamlayacak aksesuarlar da hazırlanmaktadır.

Şark Köşesi Burdur eğer kafe, restoran, otel lobisi için hazırlanıyorsa da bunlara uygun konseptler hazırlanarak şark köşesi tamamlanır. Özellikle göl ya da nehir kenarında açık havada oluşturulan şark köşeleri turistler kadar yerel halkında ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

Ottoman Style olarak Tüm Türkiye’ye şark köşesi imalatı ve şark odası modelleri ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde hemen bizim ile iletişime geçerek bir şark köşesine sahip olabilirsiniz.

 

Önceki Yazılarımız:

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?