Şark Odası Aksesuarları

Şark Odası Aksesuarları

Şark Odası Aksesuarları ve Şark Köşesi Aksesuarları hakkında bilgi almak ve özel tasarımlar ile ev ve işyerinizi farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız. Sizleride hemen Ottoman Style mağazalarına bekliyoruz.  Şark odası yapmak istediğiniz bir mekanınız var ve içini çeşitli şark köşesi malzemeleri ile tasarım yapmak istiyorsunuz. Bir şark odası yapmak için iki temel eşyadan birisini muhakkak bulundurmalısınız. Birincisi sedir. Güzel bir sedir köşesi ile hem rahat hem de kullanışlı bir şark odası tasarlayabilirsiniz. Eğer sedir gibi yerden yüksek bir model istemiyorsanız şark köşesi minderleri yani sedir minderleri ile yerde kullanarak bir köşe oluşturabilirsiniz.

Şark Odası Aksesuarları

Bu iki temel eşyanın dışında kullanılabilecek diğer Şark Odası Aksesuarları ve Şark Köşesi Aksesuarları olarak bir kaçını burada paylaşalım. Birincisi kilim yada halı. Kilimi ister yere serin ister duvara asın. Fakat duvara asacağınız ufak da olsa bir kilim yada halı ortama sıcak hava katacaktır. Diğer bir eşya olarak sehpa yada masa. Tabi bu masa modern tasarımlı olmaması gerekiyor. Naturel yada ham görünümlü bir ağaç masa olabilir. Yada şark köşesi kumaşları ile imal edilmiş bir masa olabilir. Diğer bir eşya bakır sini, bakır semaver yada çaydanlık olabilir.

Bunların dışında minderlerin yada sedirin uç noktalarına birer dirseklik yada kol dayama yastığı dediğimiz yastıklardan koymanız da gayet şık olur. Şark köşesi aksesuarları olarak bunların dışında duvara küçük bir raf koyarak üzerine bakır aksesuarlar, gaz lambası veya mum koyabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta uyumdur. Bir birine zıt tarzda eşyalar sırıtacağını unutmayın. Örneğin şark odası yaptınız fakat avizeniz oldukça modern bir avize. Bu tür hatalar yapmamaya gayret gösterin. Bunun dışında kullanacağınız halı yada kilime de dikkat etmeniz gerekiyor. Son olarak da renk uyumu çok önemli.

Renkler ve desenler ne çok karışık olmalı ne de çok sadece. Beğendiğiniz tarza en yakın renkler ve desenleri seçin ve bütün eşyalarda aynı yada en yakın motifi kullanmaya çalışın. Bazen zıt renkler de modelin ortaya çıkması açısından gayet güzel bir hava katar. O sebeple aynı renkleri defalarca kullanarak rengi boğmayın. Şark Odası Aksesuarları ve Şark Köşesi Aksesuarları için özel siparişlerini ve sormak istediğiniz her türlü soru için sizlerde bize ulaşabilirsiniz.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?