Şark Köşeleri ve Fiyatları

Şark köşeleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmek aynı zamanda Ottoman Style hakkında bilgi vermek için sizlere bu makaleyi yazıyoruz .Şark köşeleri ve fiyatları her üreticiden üreticiye değişmekte ama ucuz ve kalitesi yapılan işler yüzünden siz değerli müşterilerimiz mağdur olmaktadır. Ottoman Style olarak sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için buradayız. Biz şark köşelerimizi hiçbir otomasyon kullanmadan tamamı el emeği ustalık ile yapılmaktadır. Şark köşeleri ve fiyatlarının bu kadar farklı ve her mağazada farklı fiyatta bulunmasını nedeni de budur. Yapılan şark köşeleri özensiz ve otomasyon sistemler ile yapılarak hiçbir özen gösterilmeden yapılıyor. Bu sayede fiyatları aşağılarda tutulabiliyor. Biz ise tamamen ile işçiliği ile yapılan şark köşesi modellerimiz ile sizlere kaliteyi sunuyoruz. Kaliteli ve uzun ömürlü şark köşesinin sırrı el işçiliğindedir.

Şark Köşeleri ve Fiyatları
Şark Köşeleri ve Fiyatları

Şark Köşeleri ve Fiyatları

Şark köşeleri her yerde kullanılabilen eşsiz güzellikte tasarımlar ile birleşmiş oturma gruplarıdır. Osmanlı dokusunu her yerinde bulunduran şark odası takımları artık sizlerin evine de giriyor. Ottoman Style olarak 11 yıllık mazimiz ile hem evlere hem işletmelere yüzden fazla şark köşesi ürettik. Şark köşeleri ve fiyatları özellikle evlerde kullanılmaktadır. Evlerde özellikler tarihi dokuyu seven Osmanlı eserlerini seven aileler tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde evinize şark köşesi yaptırmak istiyorsanız hemen bizim ile iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Kafanıza takılan soru işaretlerini bizlere sorabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra uzman ekibimizi tarafından ziyaret edilerek ölçüm ve model seçimi yapılmaktadır. Sizin istediğinizi ölçülerde ve modellerde üretim yapılması için bir taslak ve desen hazırlandıktan sonra hemen üretime başlanmaktadır.

Şark Odaları ve Modelleri

Şark Köşeleri ve Fiyatları

Evinize ziyaret eden ekibimizde bulunan kumaş kataloğu ile şark odanızda kullanılmasını istediğiniz deseni seçerek onun kullanılmasını isteyebilirsiniz. Model seçimi ve ölçüm yapıldıktan sonra sizlere uygun bir fiyat teklifi yapılır. İş onaylanır ise hemen üretim atölyemizde hiçbir otomasyon kullanılmadan sizlere el işçiliği ile şark köşeniz hazırlanmaktadır. Şark odaları ve modelleri konusunda geniş ürün yelpazesine de sahibiz.

Ottoman Style olarak sizlere her zaman kaliteyi uygun fiyata vermek için çaba gösteriyoruz. Hemen bizim ile iletişime geçerek şark odaları ve modellerini öğrenebilir. Sitemizdeki galerimize göz atarak daha önce yapılan şark köşelerini görebilirsiniz. İsterseniz bu modellerden birini de seçebilirsiniz.

 

Şark Köşeleri

Şark Köşesi

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?