Şark Köşesi

Şark Köşesi

Şark köşesi üretimin de senelerdir sizlere hizmet veren ve kaltitesinden asla taviz vermeyen Ottomanstyle sizlere tüm Türkiye ve dünya genelinde hizmetlerini aralıksız şekilde sunmaya devam etmektedir. Şark takımları geçmişten günümüze eskimeyen yüzü ile Anadolu da  yaygın şekilde kullanılmaktadır. Sağlık açısından birden fazla faydası bulunan şark takımları günümüzde tüm dünya da ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Şark köşesi ülkemizde de cafe ve restorantlar da farklı ambiyansların yaratılması ve sıcak sohbetlerin nostaljik bir şekilde yapılması için tercih edilmektedir.

Şark Köşesi

Şark köşesi takımları her bakımdan sizlere kullanış kolaylıkları sağlamaktadır.Bunların başında şark takımlarının bulundukları alanda daha az yer kaplaması ve temizliklerinin çok basit şekilde yapılabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Şark odası takımları günümüzde büyük yerleşimlerinde yaygın olarak kullanılan 2+1 evlerde kapladıkları alan ve evlerde sağladıkları şık görünüm bakımından her zaman en ön planda tercih edilmektedir.  Artık evlerimizde büyük alanlar kaplayan yeni modern koltuk takımları yerine daha az yer kaplayan ve kullanış bakımdan kolaylıklar sunan şark odası takımları Ottoman style garantisi ile sizleri beklemektedir.  Şark odası takımlarının üretiminden montajına kadar tüm aşamalarında sizlere şeffaf bir çalışma hizmeti sunmaktayız. Firmamız 7 kuşaktır üretimini yaptığı şark köşesi takımları ve şark odası çalışmalarında Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olarak lider konumda yerini almaktadır.

Şark Köşesi modelleri

Şark köşesi tarihde çok eski zamanlardan günümüze eskimeyen bir yüz olarak gelmektedir. Önceleri Kıl çadırlarda yaşayan Atalarımızın çadır içlerinde oturma grubu olarak kullandıkları şark köşeleri daha sonra Anadolu Selçuklu devleti ve Osmanlı imparatorluğu zamanlarında saraylarda kullanılmaktadır. Yine Osmanlı zamanlarında kervansaraylarda da uzun yıllar şark odası takımları kullanılmaktadır. Şark odası takımları tarihten günümüze değerlerini kaybetmeden gelen en büyük miraslar arasında yer bulmaktadır.

Şark köşesi takımları ve Şark Odası takımlarında Ottoman style olarak üretimin her aşamasında bu mirasın simgelerini yansıtmak ve Şark köşesi modellerimizden orjinalliklerine bağlı kalarak üretim yapmak için büyük çaba harcamaktayız. Şark odası takımlarında bulunan motiflerin tamammı Ustalarımızın el emekleri ve işlemeleri sayesinde bizlere her an tarihsel yolculuklara çıkarmaktadır.  Şark odası takımlarında kullanılan kumaş ve diğer materyaller yine tarihsel simgelerden ve orjinallikleri bozulmayacak şekilde firmamızın uzman ve profesyonel ekipleri tarafından hazırlanmaktadır. Üretimin her aşamasını dilerseniz mağazalarımıza yapacağınıza ziyaretlerde sizlere görsel tanıtım ve yada üretim fabrikamıza yapacağınız ziyaretlerde personellerimizin sizlere yapacağı sunumlar ile yakından takip edebilirsiniz.

Şark Köşesi Modelleri

Sizlerin talepleri ve sizlerin tercihlerine uygun olarak dilediğiniz renklerde ve özelliklerde şark odası üretimini yapabilmekteyiz. Büyükşehirlerin rutin hayatsal gidişatı ve uzaklaşılan dost, akraba  samimiyetlerini evlerinizde yaşamak için sizler de Şark köşesi ve şark odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Akşamları aileniz ile en güzel sohbetleri şark köşesi takımları ile sıcak bir çay ile en samimi duygular ile yakalayabilirsiniz.

Şark köşelerinin vazgeçilmezleri olan Şark minderlerinin üretimlerinde sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Şark odası minderleri her zaman dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Şark odası takımlarının iskeletlerinin ne kadar dayanıklı olması ön plan da tutuluyor ise şark odası minderlerinin de dayanıklılığı o kadar ön plana çıkmaktadır. Şark odası minderlerinin üretiminde en önemli kırmızı çizgimiz bu olmaktadır. Eğer Şark odası üretiminde bunlara dikkat edilmez ise kullanacağınız şark odasından alacağız verim o kadar düşük olacak demektir.

Şark köşesi sağlık için Faydalı mıdır ?

Şark köşesi takımları sağlık açısından çok büyük bir önem arz etmektedir. Günümüzde şark köşesi takımlarının tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasın bel fıtığına iyi gelmesi ön plana çıkmaktadır. Şark odası takımları üretiminde yada sedirlerin üretiminde ser süngerler ön plana çıkmaktadır.  Avrupa standartlarında üretilen yataklar daha yumuşak süngerlerden tasarlanmaktadır. Bu da Şark köşesi takımlarının sert süngerlerden oluşmasından dolayı bel sağlığı açısından daha saglıklı olmasına neden olmaktadır.
Kişilerde bel fıtığı yada bel rahatsızlıklarının oluşmasının en büyük sebebi kullanılan yatak türleridir. Yatak türleri eğer yumuşak yaylı yada ortopedik değil ise bel fıtığına davetiye çıkartmaktadır.  Şark odası takımlarında kullanılan sert minderler bu noktada bel zincirinin yapısını korumakta ve bel ağrısını azaltmaktadır.

Şark köşesi tasarımlarında sizlere her zaman kullandığımız malzemelerin kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden vazgeçmeden çalışmalarımızı sizlere sunmaktayız. Hayellerinizdeki şark odası takımları ve dekorasyonları her zaman profesyonel ekiplerimizi yardımı ile sizlere sunmaktayız. Şark odası takımların da en önemli özellikler arasında sedir yer almaktadır. Sedirler odanıza ayrı bir renk ve görünüm katacaktır. Sedirlerin boyları sizleri rahatsız ediyor ise tasarımları minderler ile canlandırarak ayrı bir güzellik katabilirsiniz. Şark aksesuarları görünüm ve zenginlik olarak tasarımlarınıza ayrı bir zenginlik katacaktır.

Şark Köşesi fiyatları

Şark köşesi tasarımlarınızda en önemli tasarım zenginlikleri kilimlerdir. Şark odanıza el dokumalı ve Osmanlı Motifli kilimler el yapımı dekoratifler ile ev ve ofislerinize ayrı bir zenginlik kazandırmaktadır. Kilimlerdeki Osmanlı motifleri ve ilmek ilmek dokunmuş Anadolu kokusu ile Şark odanıza nostaljik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Anadolu da yaygın olarak kullanılan şark odaları bugün Avrupa’nın en güzide evlerinde ve restorantlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şark Odası Fiyatları

Şark köşesi takımlarında kullanılan aksesuarlar arasında yer alan kilimler şark odalarınıza ayrı bir güzellik katmaktadır. Şark odalarında kullanımıza sunduğumuz tavsiye ettiğimiz en önemli aksesuarlar arasında masa ve sehpalar yer almaktadır. Bu sehpa ve masalarımızda el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Bu ürünlerimizde ustalarımızın sanatsal dokunuşları ile üretilmektedir. Bu sehpa ve masalar da dilerseniz şark odası kumaşları tasarlanmış modellleri de kullanabilirsiniz. Şark aksesuarları arasında kullanabileceğiniz diğer malzemeler ise bakır, sini, çaydanlık, bakır semaver gibi ürünler ile şark köşesi odanızı daha güzel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Atalarımızdan bizlere kalan en büyük miras misafirperverliktir. Tüm dünya Türk kültüründe yer alan misafirpervirlikten özen ile bahsetmektedir. Şark köşesi ve şark odası takımları bu hoş sohbetlerin yaşandığı en güzel alandır. Sedirler samimiyetlerin oluşabileceği sohbet ve en lezzetli ikramların sunulup çay eşliğinde hasbihal edilebilecek ortamların oluşmasını sağlamaktadır. Şark odası takımları ve şark odası takımları ev ve iş yerlerimizde bu mirası yaşatabileceğiniz en önemli unsurlardır.

Şark Köşesi Aksesuarları

Şark köşelerinde en güzel sohbetlerin vazgeçilmez içeceği Türk Kahvesidir. Atalarımızın her zaman söylediği o meşur ata sözümüz ise bir kahveninin kırk yıl hatrı vardır sözü de bu sohbetlerin önemi belirtmiştir. Şark odası takımları ve Şark odası takımları turistlerin en çok beğendiği ve sevdiği mobilya takımları arasında yer almaktadır.  Yine bu sohbetlerin ve güzel unutulmaz gecelerin yaşadığı sıla gecelerinin yaşandığı doğu anadolu bölgesinde Şark odası takımlarını görmek mümkündür.

El motifleri ve oyma ahşaplı Osmanlı sedirleriniz de en güzel aile sohbetlerinizi ve özel anlarınızı tamamlamak için sizlerde Şark köşesi ve şark odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Nostaljik sade bir görünüm yakalamak isteyen tüm kurumlarda son yıllarda yaygın olarak kullanılan osmanlı şark odası ve şark odası takımları turizm bölgelerinde de en çok tercih edilen mobilya dekorasyonları olarak yer bulmaktadır.Turistlerin dikkatini çeken bu şark takımlarını otellerin lobilerinde son dönemlerde sıkça görmekteyiz. Ülkemizde de birçok yöresel dernek ve vakıflar da en çok tercih edilen konsept şark odası modelleridir.

Sizlerde şark köşesi takımları ve mobilyaları hakkıdan detaylı bilgi almak ve sormak istediğiniz tüm sorularınız için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?