Şark Köşesi Aksesuarları

Şark Köşesi Aksesuarları

Şark köşesi Aksesuarları şark odası takımlarının en önemli tamamlayacısı olan ürünlerdir. Şark Odası takımları geçmişten günümüze gelen en önemli tasarım ürünleri arasında yer almaktadır. Şark Köşesi aksesuarları da bu ürünlerin ön plana çıkmasını ve Şark odalarını tamamlayan unsurlar olarak bilinmektedir. Şark takımlarının görünüm ve dizayn olarak ön plana çıkmasını sağlayan ve ürünlerin heybetini ortaya koyan şark aksesuarları evlerinizde nostaljik bir bahar yaşanmasına yardımcı olacaktır.

Şark Köşesi Aksesuarları

Şark odası ve şark köşesi takımları günümüzde geçmişte olduğu gibi en çok tercih edilen oturma grupları arasında yer almaktadır. Şark takımları ve Şark köşesi modelleri aksesuarlar ile beslenerek Osmanlı baharını ev ve iş yerlerinizde kullanarak güzel bir tasarım meydana getirebilirsiniz. Şark aksesuarları olarak birden fazla ürün ve model kullanılabilmektedir. Şark Köşesi aksesuarları basit ve tamamlayıcı unsurlar olarak kolaylık ile temin edilebilen ürünler arasında yer almaktadır.  Osmanlı tarihin de çok önemli bir yeri olan şark odası ve şark köşesi takımlarında 22 yy halen daha firmaların ve kişilerin evlerinde yada iş yerlerinde kullandıkları oturma grupları olarak yer almaktadır.

Günümüzde şark odası takımları yerli ve yabancı tüm turistlerin dikkatini çeken ve hatıra resimlerinin çekildiği önemli yerler arasında almaktadır.  Şark takımlarının iyi birer aksesuarlar ile süslenmesi onların daha dikkat çekici ve daha görkemli olarak kullanımasına yardımcı olmaktadır. Şark odası takımlarında aksesuar olarak kullabilecek en önemli  malzemelerden biri ahşap sehpalardır.

Ahşap sehpalar şark odası takımları ve köşelerinde en önemli tamamlayıcı malzeme olarak yer tutmaktadır. Sehpalardan daha sonra yaygın olarak kullanılan şark köşesi aksesuarlarından bir diğeri de kilimler yer bulmaktadır. Kilimler şark köşelerinde tamamlayıcı renkler ile nostaljik bir alan oluşturmaktadır. Kilimler şark köşelerinde ve şark odası takımlarında yerlerde ve duvarlara asılarak kullanılmaktadır. Şark köşelerinin güzelliklerini ve işçiliğin kalitesini ortaya çıkarmada kilimler her zaman ön planda yer tutmaktadır.

Şark köşesi Aksesuarları arasında kilim ve sehbalar kadar yaygın olarak kullanılan bir diğer unsur ise tabi ki bakır ürünlerdir. Bakır ürünler arasında bakır semaver, bakır tepsiler şark köşesi tasarımlarında yaygın olarak görülen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Şark köşelerinin yaygın olarak kullanıldığı oteller, kafeler, ve diğer iş yerlerinde aksesuar olarak bakır tepsiler her zaman ön plana çıkmaktadır.

Şark Odası Aksesuarları

Yine şark köşesi aksesuarlarında  diğer kullanılan aksesuarlar arasında saz ve bağlama duvarlara asılarak farklı bir görsellik yakalanmaktadır. Şark köşesi takımlarının kullanıldığı cafe ve restoranlarda yaygın olarak saz ve bağlama yer tutmaktadır. Şark minderleri de şark odası takımlarında önemli aksesuarlar arasında kullanılmaktadır.

Şark minderlerinin yada sedirin uç noktalarına birer dirseklik yada kol dayama yastığı dediğimiz yastıklardan koymanız da gayet şık olur. Şark köşesi aksesuarları olarak bunların dışında duvara küçük bir raf koyarak üzerine bakır aksesuarlar, gaz lambası veya mum koyabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta uyumdur. Bir birine zıt tarzda eşyalar sırıtacağını unutmayın. Örneğin şark odası yaptınız fakat avizeniz oldukça modern bir avize. Bu tür hatalar yapmamaya gayret gösterin. Bunun dışında kullanacağınız halı yada kilime de dikkat etmeniz gerekiyor. Son olarak da renk uyumu çok önemli.

Sizlerde Şark köşesi veya şark odası takımları hakkında detaylı bilgi almak için yada Şark odası tasarımları hakkında destek almak için bizlere günün her saati iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Ottoman style garantisi ve kalitesi evlerinizde veya iş yerlerinizde Şark odası takımları ve şark köşesi tasarımlarına kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

 

Benzer gönderiler

Yorumlar (2)

Bonjour

Quel est le prix d’un salon comme ça complet avec table et tabourets s’il vous plaît ? Faites-vous les livraisons en France ? Merci

Bonjour, nous avons un service de livraison dans le monde entier.

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?