şark köşesi modelleri modern aksesuarları şark köşesi en güzel

Şark köşesi modelleri

Şark köşesi modelleri 2018 yılında yine en çok tercih edilen modeller haline gelmiştir. Dünyanın en iyi şark köşesi modellerini üreten ustalarımız sayesinde Tüm Türkiye’ye ve dünya çapında teslimatlar yapılmaktadır.

Şark Köşesi Modelleri her nesle her döneme hitap eder. Şark Köşesi, yerden yüksekliği bölgelere göre değişen, alt bölgesi ahşap üst bölgesi ise yastık,minder ve şilteden oluşur.

Şark Köşesi aynı zamanda halı veya kumaş olarak da tasarlanabilen duvardan duvara L veya U şeklinde yapılan oturma gruplarıdır.

Şark Köşesi çoğunlukla oturma odalarında, misafir odalarında, otantik mekanlarda, cafeler de vs. gibi insanın bulunduğu her yerde kullanılabilir.

Şark Köşesi Modelleri
Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi bizim kendi tarihimizi yansıttığı için çok büyük bir önem önem oluşturmaktadır. Markamız olarak bu öneme en çok özen gösteren kuruluşuzdur. Şark Köşesi takımlarımızın temizlik işleride oldukça kolaydır. Özellikle tüm Şark Köşesi Modellerimizde temizlemesi kolay sizi yormayacak, silme gibi temizlik işlerinden etkilenmeyecek kumaş tercih ederiz. Temizliğin nasıl yapılması gerektiğine gelmek gerekirse bez kısımları hafif nemli bir bez ile ahşap kesimleri. Ahşap temizleme deterjanları ile temizlenebilir.

Şark köşesi Fiyatları

Osmanlı Sediri de yine aynı şekilde bir çok mekanda kullanılır ve Osmanlı Sedirinde de bir çok tasarım modelimiz vardır. Sedir demişken sadece Osmanlı Sediri yoktur diğer Sedir Modellerimizde mevcuttur.

Firmamız olarak Şark Odası ürünlerimizde bulunmaktadır ve aynı zamanda Şark Odası tasarımlarımı da yapmaktayız. Bu konuda da her zaman sizin yanındayız. Hiç merak etmeyin odama uyum sağlar mı büyük gelir mi küçük gelir mi en doğru ölçüleri alırız. Ve mekanınıza uygun olan tasarımları yaparız.

Ürünlerimiz de kullandığımız tahtalar özel olarak fırınlanarak daha sağlam duruma getirilir. Ardından bu ahşap parçaları Sedir Modelleri ve Şark Köşesi gibi bölümlerimizde kullanırız.

Şark köşesi Modern

Son yıllarda ülkemizde Şark Köşesi Modelleri oldukça fazla rağbet görmektedir. Bunun sebebi ise ninelerimiziin,  annelerimizin, babalarımızın. Zamanında kullandıkları rahat olan Osmanlı Sedirler. Şark Odaları onlara geçmişi hatırlattığından, bizde bunları günümüze biraz daha adapte ederek. Hem günümüz, hem de eski dönem tasarımlarına uygun bir şekilde üretildiğinden dolayı istek gün geçtikçe artmaktadır.

Biz markamız olarak her zaman ve her daim ürünlerimzde birinci sınıf kalitede ürün kullanmaktayız. Satış sonraki zamanlarda da kurulumda veya her hangi bir problemde destek ekibimizle yanınızdayız.

 

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?