Şark Köşesi Minderleri

Şark köşesi minderleri

Şark köşesi minderi ve şark köşesi minderleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Bu yazımızda öncelikle şark köşesi minderleri nasıl olmalı ve şark köşesi minderlerini nereden edinebileceğinizi anlatacağız. Şark köşesi son yıllarda oldukça ilgi gören ve herkes tarafından hayalı kurulan bir mobilyadır. Bunun nedeni eski ve tarihi dokusu ile sizleri eski Türk evlerine götürmesidir. Özellikle İstanbul ve Ankara’da ilgi oldukça artmıştır. Şark köşesi minderleri üretilen şark köşesinin modeline ve büyüklüğüne göre özel olarak üretilmelidir. Önceden hazırlanıp satılan minderler yaptırdığınız şark köşesi ile uymayacaktır. Ottoman Style olarak 10 yıldır şark köşesi imalatı ve şark köşesi minderleri imalatı yapmaktayız. Şark köşesi evinizi özel ve ölçüleri alınarak yapılmalıdır.

Şark köşesi minderleri

Şark Köşesi Minderleri

Şark köşesi minderleri, şark köşesi ile birlikte üretilmelidir. Bunun için şark köşesi yaptırmadan önce şark köşesi minderi üretimi yapılıp yapılmadığını öğrenin. Biz Ottoman Style olarak evinize keşfe gelerek odanıza uygun şark köşesini belirliyoruz. Boyutları belirlendikten sonra şark köşesi minderlerinin modellerini ve desenlerini birlikte belirliyoruz. Tüm Türkiye’ye yayılmış geniş hizmet ağımız ile sizlere hızlı ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Bize ulaşarak keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Şark köşesi minderleri her zaman hizmetimize dahil olup minderler için ayrı bir ücret talep edilmemektedir. Şark köşeleri sadece evlerde değil aynı zamanda kafelerde ve restoranlarda da kullanılmaktadır. Eğer siz yeni bir mekân açmayı düşünüyor ve konsepti hakkında henüz kara veremediyseniz şark köşesi konseptini düşünebilirsiniz.

 

Şark Köşesi Minderi

Şark köşesi minderi için Ottoman Style olarak ondan farklı model ve 20’den farklı desen seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Şark köşenize ve odanızın renklerine uyacak bir modelimiz kesin bulunuyordur. Şark köşesi minderi üretim atölyemizde ustalarımız tarafından üretilmektedir. Minderin içi salt minderler dayanıklı süngerden üretilmektedir. Küçük minderler ise elyaf ya da pamuk ile doldurulmaktadır. Hemen sizde bizim ile iletişime geçerek şark köşesi ve şark köşesi minder siparişi verebilirsiniz. Kafelerde kullanılan minderler daha sert ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Bunun nedeni gelen ve oturan sayısı fazla olduğu için çabuk yıpranmasını engellemektir.

Şark köşesi minderleri

Şark Köşesi Aksesuarları

Şark köşesi aksesuarları denince akla ilk gelen şey tabi ki bakır tepsi ve halılar olacaktır. İsterseniz Ottoman Style olarak tüm odanızı baştan aşağı dizayn edebiliriz. Duvara eski bir halı , şark köşesinin önüne bir bakır tepsi ve minderler ile bir bütün hale getirebiliriz. Şark köşesi aksesuarları denince şark köşesi minderleri kesinlikle başta gelmektedir. Çünkü en büyük dikkati ve bütünlüğü sağlayacak olan minderlerdir.

Hemen bizimle iletişime geçerek şark köşesi siparişi verebilir ya da fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Şark köşesi minderleri ve şark köşesi modellerimizi incelemek için hemen linklere tıklayabilirsiniz.

 

 

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?