Yataklı Sedir Modelleri

Yataklı Sedir Modelleri

Yataklı Sedir Modelleri

Yataklı sedir modelleri Ottoman Style tarafından usta ellerden geçerek üretilmektedir.19 senedir biriktirdiğimiz bilgi birikimimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yataklı sedir modelleri 20 den farklı renk ve 10 dan farkı model ile hizmetinizdeyiz. Oturma odalarına farklı bir dokunuş olacak yataklı sedir modelleri ile farkınızı yansıtacaksınız. Modern ya da klasik oturma gruplarından sıkılmış insanların ilk tercihlerinden olan Şark köşesi modelleri gibi yataklı sedir modelleri de en fazla tercih edilen ürünlerimizdendir. Şark köşesinden farklı olarak bu ürünümüzde yataklı olma özelliği mevcuttur. Yani gelen misafirlerinizi bu sedir üzerinde rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Misafir odanız yok ise misafirlerinizi yataklı sedir de yatırabilirsiniz. Yana doğru açılarak 2 kişilik yatak haline gelen yataklı sedir ile kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Yataklı Sedir Modelleri

Yataklı Sedir modelleri genellikle evleri küçük olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Bunun nedeni misafir odası bulunmayan müşterilerimiz kalmaya gelen misafirlerini rahatlıkla ağırlamak istemeleridir. Hem oturma grubu hem yatak olarak kullanılabildiği için yer tasarrufu sağlamaktadır. Yataklı sedirler odanızın genişliğine ve uzunluğuna göre özel olarak üretilebilmektedir. Yataklı sedir fiyatlarını merak ediyorsanız hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yataklı Sedir Fiyatları

Yataklı sedir modelleri ustalarımız tarafından el işçiliği ile üretilmektedir. Kesinlikle fabrikasyon üretim yapılmamaktadır. Her desen teker teker ustalarımız tarafından el oymacılığı ile yapılmaktadır.

Sedirlerimizde kullanılan desenler Osmanlı zamanında çok sık rastlanan desenlerdir. İç mekân tasarımcılarımız tarafından hazırlanan modellerimiz sizlere sunulmadan önce çeşitli kontrollerden geçtikten sonra size ulaştırılmaktadır. Yataklı sedir modellerimiz garantilidir ve kullanıcı kaynaklı olmayan her türlü sorunda garantimiz altındadır. Sizde evinizi farklılaştırmak istiyorsanız yataklı sedir modellerimizi seçerek doğru karar vermişsiniz demektir.

 

Yataklı Sedirler

Yataklı sedirler kaliteli ve garantili olarak sizlere teslim edilmektedir. Yataklı sedirler sadece evlerde değil, otellerde, kafelerde, restoranlarda da kullanılmaktadır. Mekanlara farklı bir hava katmaktadır. Son 3-4 senedir yataklı sedir ve şark köşesi modellerine ilgi artmaya başlamıştır ve herkes tarafından bilinmeye başlanmıştır. Yataklı sedir, şark köşesi, şark odası denince akla gelen ilk isim olan Ottoman Style buralara sizler sayesinden gelmiştir. Bizde bize bu başarıları layık gören siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WeCreativez WhatsApp Support
Tüm modeller ve fiyat bilgisi için iletişim kurabilirsiniz.
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?